شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

فعال فرهنگی استان گلستان به مناسبت روز خبرنگار در یادداشتی آورده است: نقش رسانه‌ها ‏و خبرنگاران در ایجاد وحدت، همدلی و غرور ملی ‏نقش بسیار بی بدیل است.

تحلیل گر مسائل اقتصادی در یادداشتی در باب وجود میلیون ها خانه خالی در کشور و همچنین وجود متقاضیان مسکن، آورده است: در خانه اگر کس است یک حرف بس است.

یکی از فعالان سیاسی کشور در باب تحریمهای جامع آمریکا علیه کشور ایران یادداشتی را مورد توجه قرار داده است که میتوان چند نکته را از این یادداشت بدست آورد.

یکی از تحلیل گران سیاسی کشور در یادداشتی در باب سهم خواهی اصلاح طلبان از دولت دوازدهم آورده است: "موعد سهم خواهی"، متبادرترین نامی است که برای دو هفته جاری منتهی به  تنفیذ و رای اعتماد به ذهن می رسد.

یکی از تحلیل گران رسانه ای کشور در یادداشتی در باب عملکرد دولت یازدهم در چهار سال و در عرصهرکود و اقتصاد آورده است: دولت در ادعای عبور از رکود صادق نبوده است.

فعال فرهنگی و اجتماعی استان گلستان در یاددشتی آورده است: همه ما می دانیم که می‌دانید و می‌دانند سپاه را به این راحتی نمی‌توان حذف کرد پس چرا اینقدر در کار این نهاد مقدس شیطنت می‌کنید؟

فعال رسانه ای غرب گلستان در یادداستی در باب کبود منابع آبی عنوان کرد: اتخاذ راهکارهای کارشناسانه در تعامل با عموم مردم می تواند تبعات بحران کم آبی را به حداقل برساند.

یکی از پژوهشگران استان گلستان در یادداشتی به مناسبت روز 18 تیر ماه ( روز ادبیات کودک و نوجوان ) یادداشتی را برای رسانه ما ارسال کرده است که زوایای مختلف این روز را تحلیل کرده است.

قرارداد با توتال نه به دار است و نه به بار! این همه کار تبلیغاتی روی آن با توجه به بدعهدی توتال و بی ‌آبرویی این شرکت در گذشته و نیز سابقه رشوه دهی او، واجد چه حیثیتی برای دولت و ملت است؟

 یک فعال رسانه ای استان گلستان در یادداشتی در باب فرا رسیدن عید بندگی، آورده است؛ عید سعید فطر روز بندگی و بالندگی ، روز مناجات و دعا به درگاه خدا ، روز شکفتن چهره ی مومنان از دریافت هدیه و جایزه ی بی مانند خدای سبحان است.

یکی از تحلیل گران کشوری در باب سخنان مهم رهبر انقلاب در دیدار با دانشجویان و به کار بردن عبارت " آتش به اختیار" در یادداشتی به تببین ای عبارت روی آورده است.

یک تحلیل گر مسائل سیاسی در باب حوادث روی داده در تهران و سخنان رهبر فرزانه انقلاب در باب این اتفاقات در پایتخت آورده است؛ ترور و تحریم، دو ابزار در هم تنیده دشمنی هستند.

تحلیلگر مسائل سیاسی کشور در یادداشتی در باب سخنان گوهر بار رهبر انقلاب در دیدار با دانشجویان و بکار بردن عبارت "آتش به اختیار" آورده است؛ آتش به اختیار؛ یعنی جهان آرا باشید،یعنی بشارت پیروزی های بزرگ.

تحلیل گر رسانه ای کشور در یادداشتی در باب حوادث تروریستی تهران در یادداشتی آورده است؛ تحولات اخیر منطقه مانند یک دومینو بهم پیوسته است.

فعال فرهنگی و اجتماعی استان گلستان در باب حوادث روی داده تهرا در یادداشتی در باب جایگاه شهدای مدافع حرم آورده است: حضرت امام خامنه ایفرمودند،اگر مدافعان حرم مبارزه نمی‌کردند باید در کرمانشاه و همدان می‌جنگیدیم.

یک تحلیل گر سیاسی کشور در تحلیلی درباره ماجرای تروریستی تهران و عدم ترس مردم پایتخت از حضور در محل حوادث در یادداشتی آورده است: مردم ما تروریسم را می شناسند و آز آن نمی ترسند.

طبق توافقی که ایران با گروه ویژه اقدام مالی انجام داده است، ایران حداقل به مدت ۱۲ ماه به طور مشروط از شرایط اقدام متقابل یا همان لیست سیاه خارج شده است و هنوز چند ماهی از این تعلیق ۱۲ ماهه باقی مانده است.

یکی از تحلیل گران رسانه ای کشور در یادداشتی در خصوص سند 2030 نوشته است: سند 2030 زمینه ساز تروریسم اقتصادی در کشورهای متعهد است.

فعال فرهنکی استان گلستان در یادداشتی از اجرای طرح نیابت از شهدا در ماه پر خیر و برکت رمضان در گلستان خبر داد.

فعال فرهنگی استان گلستان در یادداشت خود آورده است: ملت آگاه ، زمان شناس و با بصیرت ایران اسلامی بار دیگر با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای حماسه خواهند آفرید.