اخبار مهم

فعال فرهنگی استان در راستای تذکر رهبر انقلاب به مسئولین در باب مسئله خوزستان و مناطق سیل زده جنوب کشور در یادداشتی نوشته است: ای کاش دولت محترم تدبیر و امید در روزهای پایانی عمر کاری خود به وسیله ابزارهای موجود در میان مردم نظر سنجی می کرد که با فعالیت های خود چه میزان امید را در جامعه جاری و ساری کرده است!

گلستان به‌دلیل همسایگی با کشورهای حوزه سی‌آی‌اس و همچنین وجود مرزهای مشترک با این کشورها دارای موقعیت مناسبی ازنظر دسترسی به بازارهای مختلف است، اما متاسفانه وعده‌های این برنامه هنوز محقق نشده است.

اسفندیاری در یادداشتی تحت عنوان، "پایان انتظار راه آهن مشهد- بجنورد- گرگان/به عمل کار برآید به سخندانی نیست" به مباحث پروژه راه آهن گرگان به مشهد پرداخته است.

وقتی حرف از تبدیل مارک به برند میشود اکثر کارشناسان علم بازاریابی اعلام میکنند که حداقل زمان برای آن ۵ یا ۱۰ سال هست که یک مارک به برند تبدیل شود ولی استثنائاتی هم وجود دارد مثل پلاسکو.

دانشجوی دکتری دانشگاه روابط بین الملل مسکو وابسته به وزارت خارجه روسیه به بررسی ورود نخستین هواپیمای ایرباس به ایران پس از 4 دهه پرداخته است.

یک کارشناس اقتصادی در استان گلستان با مطرح کردن این سوال که به نظر شما بهترین جایگزین برای اقتصاد نفتی چه نوع اقتصادی هست، طی یادداشتی به این سوال پاسخ داد.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان گلستان در یادداشتی به "بودجه‌ریزی نفتی و اقتصاد ماروپله‌ای" پرداخته است.

دبیرکل جمعیت دانشجویی حقوق بشر اسلامی در یادداشتی ، تاملی از دید حقوق بشر بر انتخابات آمریکا نهاده است که میتوانید در ادامه، این یادداشت را مطالعه نمایید.

پس از روی کار آمدن دولت یازدهم در مرداد ماه ۱۳۹۲، تصور می رفت که بخش عمده ای از یارانه اقشار پردرآمد جامعه حذف و به بخش تولید اختصاص یابد اما آنچه در واقعیت اتفاق افتاد، با آنچه اقتصاددانان دولت یازدهم از آن سخن می گفتند فاصله بسیاری داشت.

دبیرکل جمعیت دانشجویی حقوق بشر اسلامی  در یادداشتی عنوا کرد: واکنشهای عصبی اسرائیل و حامیانشان به مصوبه جدید یونسکو در مورد بیت المقدس نشانه چیست؟

فعال فرهنگی استان گلستان در یادداشتی عنوان کرد: داشتن بصیرت در مقابل مسائل مختلف از پیام های اصلی مکتب سرخ حسینی است.

فعال فرهنگی استان گلستان در یادداشتی عنوان کرد:اگر پیرو ائمه و عاشق حضرت عباس(ع) هستیم نباید از ارزش‌های دینی خویش دست بکشیم.

اولی الباب مملکت و اولی الابصار جامعه و در یک کلام صاحبان خرد ناب و آب و آینه حتی همین عمو سیفی ( سرایدار مدرسه مان) نیک می دانند «جمع نقیضین علی الاصول محال است» و مو لای درز این نکته ظریف و فلسفی نمی رود.

خواستم دلیلی بر این همه جفا بر مکتب سید الشهدا بیابم اما دلیلی بالاتر از مظلومیت سرور و سالار شهیدان به خاطرم نمی رسد...و اما حسین(ع)همچنان نیز مظلوم است...

مداح اهل بیت(ع) با بیان اینکه مداحی که تریبون در مجالس عزاداری امام حسین(ع) در دست دارد باید خود عامل به حرف هایش باشد، گفت: مداحان تریبون مقابله با اسلام هراسی را در دست دارند.

عبدالملکی در تشریح راه های ورود دلار آمریکا به اقتصاد کشور، بیان داشت: اولین راهی که برای ورود دلار آمریکا به اقتصاد کشور وجود دارد، از طریق انجام مبادلات اقتصادی با آمریکا است زیرا در طی این امر اگر خریدی از سوی طرف آمریکایی حاصل شود، بهای جنس خریداری شده را از طریق دلار به ایران می پردازد.

اقتصاد ما از هر نوع و گونه‌اش چه مقاومتی باشد یا حتی وارداتی بهر حال نیاز به نگاه وهمتی مضاعف داشته و باید همگام باسیاست‌های بین‌المللی و نگاه‌های بیرون به داخل چیدمان شود.

حضور نمایندگان اصناف در مراجع تصمیم گیری ضروری است و باید از افراد متخصص و كارآمد در این زمینه استفاده شود.اصناف وتجار توانمند می توانند درعرصه های مختلف اقتصادی ،دولت تدبیر و امید را یاری كنند و با افزایش سهم خود در تولید ناخالص ملی و اشتغالزائی عزم ملی و مدیریت جهادی خود را به نمایش بگذارند.

geranforooshiسرویس اقتصادی: براي بسياري از ما پيش آمده است که پس از خريد کالا يا خدمتي، نسبت به کيفيت، قيمت و نحوه ارائه آن شکايت داشته باشيم. مواد 14 تا 17 قانون «حمايت از حقوق مصرف کنندگان»، مصوب 1388.7.15، به اين موضوعات اختصاص يافته است.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg