روابط عمومی شرکت گاز گلستان

فعال اجتماعی و فرهینگی استان گلستان در یادداشتی آورده است:  بی‌گمان ساختن حماسه سیاسی بدون ‌بصیرت شاید خود مهم‌ترین چالش در برابر نظام اسلامی باشد.

آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.

یکی از فعالان رسانه ای کشور در خصوص حوادث دردناک اخیر روی داده در استان آذربایجان و عملکرد دولت در این خصوص آورده است: سیل، آذربایجان را برده، و خواب روحانی را.

کارشناس ارشد معماری در یادداشتی آورده است؛ یش بینی و خلق رویداد اجتماعی و ایجاد فرصت های مشارکت در فعالیت های اجتماعی، تأمین امنیت و آسایش روانی و فیزیکی ، حضور اجتماعی فعال، لذت بخش و با نشاط و تداوم آن در فضا و پاسخگویی به فعالیت ها ، می تواند زمینه ساز ارتقاء حس تعلق و سرزندگی شهری  باشد.

فوت یک شهروند در یک حادثه غیر رانندگی، تنها یک تراژدی محسوب می شود ولی فوت تقریباً بیست هزار نفر از هموطنانمان در حوادث رانندگی فقط یک آمار است!

فعال رسانه ای غرب استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن میلاد امام علی (ع) و روز پدر در یادداشتی آورده است؛ علی (ع) نشانه خداوند است برای بشر تا بدانند بنده نمونه خداوند کیست تا از او پیروی کند و رستگار شود.

در آستانه برگزار شدن ایام معنوی اعتکاف؛ محسن رائجی از فعالان فرهنگی و اجتماعی استان گلستان در یادداشتی آورده است که هر معتکف به نیت یک شهید امسال راهی مهیمانی خداوند شود.

فعال فرهنگی و اجتماعی استان گلستان به مناسب شهادت دوازدهمین شهید مدافع حرم اهل بیت (ع) در سوریه و همزان با ورود پیکر این شهید والامقام به زادگاهش، در یادداشتی آورده است، شهیدان استمرار خط سرخ حسین (ع) را با خون خود تضمین نمودند و راه شجاعت را به ما آموختند.

فعال رسانه ای غرب گلستان در یادداشتی آورده است: دامنه ها و مناطق جنگلی سرسبز نوکنده پذیرای مردم منطقه در روز طبیعت (سیزده بدر) است.

آنقدر که با غیرت، دلمان برای تیم ملی ایران در استادیوم یا پای تلویزیون می تپد، برای اشتغال و تولید ملی می تپد؟

فعال فرهنگی و رسانه ای استان گلستان در یادداشتی آورده است: فرهنگ دینی مردم ایران، زمینه ساز انقلابی بود که تحولی عمیق در مسائل اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی ایران ایجاد کرد.

صدای پای بهار و تپش قلب زمین با خود ، اشتیاق زیستن و حس شیرین زندگی را به ارمغان می آورد و می آید تا رویش سبز نیک اندیشی ، نیک سیرتی و نیک رفتاری ، قلب ها را به تسخیر خود درآورد.

یکی از فعالان رسانه ای استان گلستان در یادداشتی در خصوص خسارت های ناشی از سیل و سرما زدگی باغات غرب گلستان گلستان در سال 95، طی یادداشتی آورده است؛ اگر بهار را دیده اید آدرس خانه باغداران و سیل زدگان را هم به او نشان دهید.

فعال فرهنگی - اجتماعی استان گلستان در یادداشتی آورده است: در مسئله‌ی اقتصاد، آن چیزی که مهم است و اصل است، مسئله‌ی تولید داخلی است؛ مسئله‌ی ایجاد اشتغال و رفع بیکاری است؛ مسئله‌ی تحرک و رونق اقتصادی و مقابله‌ی با رکود است؛ اینها مسائل مبتلا به مردم است؛ اینها چیزهائی است که مردم آنها را حس میکنند و مطالبه میکنند؛ و آمارها و اظهارات خود مسئولین هم نشان میدهد که این مطالبات مردم و این خواسته‌های مردم بجا و به‌مورد است.

یک فعال رسانه ای در پی فعالیت قارچ گونه شرکت های بازار یابی در کشور در یادداشتی آورده است: عوامل شرکت های بازاریابی ادعا دارند که این بازاریابی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است، اما در واقع باید گفت که این دوستان پشت اقتصاد مقاومتی خود را پنهان کرده اند.

یک فعال رسانه ای در پی تصویب یک قانون جنجالی در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی آورده است، مدیران نجومی، بدهکارند یا بستانکار.

نفوذی های بی بی سی با تدفین شهید در تپه ای که تا دیروز نامش را نمی دانستند ، مخالفت می کنند و این روند زشت باید در این کشور اسلامی، جایی که بنام شهدا و ارزشهاست و جایی است که ثمره خون همین شهدا و مجاهدت هاست ، تمام شود.

فعال فرهنگی استان در راستای تذکر رهبر انقلاب به مسئولین در باب مسئله خوزستان و مناطق سیل زده جنوب کشور در یادداشتی نوشته است: ای کاش دولت محترم تدبیر و امید در روزهای پایانی عمر کاری خود به وسیله ابزارهای موجود در میان مردم نظر سنجی می کرد که با فعالیت های خود چه میزان امید را در جامعه جاری و ساری کرده است!

گلستان به‌دلیل همسایگی با کشورهای حوزه سی‌آی‌اس و همچنین وجود مرزهای مشترک با این کشورها دارای موقعیت مناسبی ازنظر دسترسی به بازارهای مختلف است، اما متاسفانه وعده‌های این برنامه هنوز محقق نشده است.

اسفندیاری در یادداشتی تحت عنوان، "پایان انتظار راه آهن مشهد- بجنورد- گرگان/به عمل کار برآید به سخندانی نیست" به مباحث پروژه راه آهن گرگان به مشهد پرداخته است.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg