یکی از تحلیل گران کشوری در باب سخنان مهم رهبر انقلاب در دیدار با دانشجویان و به کار بردن عبارت " آتش به اختیار" در یادداشتی به تببین ای عبارت روی آورده است.

یک تحلیل گر مسائل سیاسی در باب حوادث روی داده در تهران و سخنان رهبر فرزانه انقلاب در باب این اتفاقات در پایتخت آورده است؛ ترور و تحریم، دو ابزار در هم تنیده دشمنی هستند.

تحلیلگر مسائل سیاسی کشور در یادداشتی در باب سخنان گوهر بار رهبر انقلاب در دیدار با دانشجویان و بکار بردن عبارت "آتش به اختیار" آورده است؛ آتش به اختیار؛ یعنی جهان آرا باشید،یعنی بشارت پیروزی های بزرگ.

تحلیل گر رسانه ای کشور در یادداشتی در باب حوادث تروریستی تهران در یادداشتی آورده است؛ تحولات اخیر منطقه مانند یک دومینو بهم پیوسته است.

فعال فرهنگی و اجتماعی استان گلستان در باب حوادث روی داده تهرا در یادداشتی در باب جایگاه شهدای مدافع حرم آورده است: حضرت امام خامنه ایفرمودند،اگر مدافعان حرم مبارزه نمی‌کردند باید در کرمانشاه و همدان می‌جنگیدیم.

یک تحلیل گر سیاسی کشور در تحلیلی درباره ماجرای تروریستی تهران و عدم ترس مردم پایتخت از حضور در محل حوادث در یادداشتی آورده است: مردم ما تروریسم را می شناسند و آز آن نمی ترسند.

طبق توافقی که ایران با گروه ویژه اقدام مالی انجام داده است، ایران حداقل به مدت ۱۲ ماه به طور مشروط از شرایط اقدام متقابل یا همان لیست سیاه خارج شده است و هنوز چند ماهی از این تعلیق ۱۲ ماهه باقی مانده است.

یکی از تحلیل گران رسانه ای کشور در یادداشتی در خصوص سند 2030 نوشته است: سند 2030 زمینه ساز تروریسم اقتصادی در کشورهای متعهد است.

فعال فرهنکی استان گلستان در یادداشتی از اجرای طرح نیابت از شهدا در ماه پر خیر و برکت رمضان در گلستان خبر داد.

فعال فرهنگی استان گلستان در یادداشت خود آورده است: ملت آگاه ، زمان شناس و با بصیرت ایران اسلامی بار دیگر با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای حماسه خواهند آفرید.

یکی از فعالان فرهنگی و اجتماعی استان گلستان با تکیه بر سخن شهید حسن باقری، آورده است؛ بدانید هر رای که شما به صندوق می ریزید مشت محکمی است که به دهان ضد انقلاب و اربابان آمریکایی می زنید و یک قدم او را وادار به عقب نشینی می کنید.

مسوول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بخش نوکنده گفت: روابط عمومی های دستگاه های اجرایی باید در راستای خلق حماسه بزرگ اردیبهشت ماه و رضایتمندی عموم مردم تلاش کنند.

فعال رسانه ای استان گلستان در یادداشتی در پی سفر رییس جمهور به استان گلستان و برخورد خانواده داغدار قربانیان حادثه دلخراش معدن زمستان یورت نوشت؛ خشم و حمله ی کارگران معدن به روحانی را باید ملموس ترین سند عینی بر عملکرد ضعیف روحانی در رسیدگی به اقشار ضعیف و متوسط جامعه دانست.

اعتراض خشمگیانه و جانسوز کارگران معدن یورت دل هر انسانی را به درد می آورد ... صدای گرفته و خشم آلود و چهره ذغال آلود ولی نورانی معدنچی آزادشهری چه ویرانگر بود : آقای روحانی #تا_حالا_کجا_بودی !

نائب رئیس کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی در پیام تسلیت خود، گفت: مسئولان به دنبال مقصربرای انفجار معدن در استان نگردند، پیکر کارگران خرد شده است.

فعال رسانه ای غرب گلستان در یادداشتی به مناسبت فرا رسیدن روز شورا ها، عنوان کرد: اعضای شوراهای اسلامی با انتخاب از طرف مردم ، خرد جمعی را محقق می کنند.

فعال رسانه ای غرب گلستان به مناسبت فرا رسیدن مبعث رسول مهربانی ها در یادداشتی آورده است؛ غار حرا میزبان نجوای عبادت های مردی که عاشقانه معبودش را فریاد می کرد.

فعال اجتماعی و فرهینگی استان گلستان در یادداشتی آورده است:  بی‌گمان ساختن حماسه سیاسی بدون ‌بصیرت شاید خود مهم‌ترین چالش در برابر نظام اسلامی باشد.

آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.

یکی از فعالان رسانه ای کشور در خصوص حوادث دردناک اخیر روی داده در استان آذربایجان و عملکرد دولت در این خصوص آورده است: سیل، آذربایجان را برده، و خواب روحانی را.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg