شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

مهمترین مطالبه شما از استاندار آینده گلستان چیست؟

برخورد شدید با متخلفان و مفسدان - 0%
برطرف کردن مشکلات بزرگ اقتصادی و اجتماعی - 1.4%
دوری از جناح های سیاسی استان - 2.8%
حل معضل بیکاری و اشتغال جوانان - 5.6%
روی کار آوردن مدیران عملگرا و انقلابی - 18.1%
همه موارد - 0%

Total votes: 72
The voting for this poll has not started yet. It will start on: دسامبر 28, 2638

مسوول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بخش نوکنده گفت: روابط عمومی های دستگاه های اجرایی باید در راستای خلق حماسه بزرگ اردیبهشت ماه و رضایتمندی عموم مردم تلاش کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از بندرگز؛ "مجمد ابراهیم شربتی" مسوول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بخش نوکنده در در یادداشتی آورده است: حماسه بیست و نهم اردیبهشت ۹۶ ، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری از برنامه های بسیار مهم در سال جاری است و روابط عمومی ها باید در این ایام در راستای مشارکت همه جانبه مردم و ترغیب آنان به حضور در صحنه ، فعالیت چشمگیر داشته باشند.

وی افزود: هرچند اردیبهشت امسال نقطه امید دشمنان برای شکست نظام اسلامی است اما ملت ایران تاکنون نشان داده اند که در برابر هرگونه توطئه ، تحریم و فشارهای سیاسی و اقتصادی همچون سد محکم ایستادگی کرده اند و اردیبهشت امسال نیز حضوری پرصلابت خواهند داشت تا دشمن بیش از گذشته دچار درماندگی شود.

"شربتی تصریح کرد: روابط عمومی های دستگاه های اجرایی نیز باید در راستای خلق حماسه بزرگ انتخابات ۹۶ ، حفظ سرمایه های اصلی نظام و رضایتمندی مردم تلاش کنند و بسترسازی خدمت را به نحوی فراهم کنند که مردم از آن رضایت داشته باشند.

این مقام مسئول در غرب گلستان در یادداشت خود اظهار کرد: روابط عمومی ها به عنوان دستگاه اطلاع رسانی باید با برنامه ریزی مناسب و در چارچوب قانون ، شور را در مردم برای حضور گسترده در حماسه سیاسی امسال ایجاد کنند.

وی افزود: در انتخابات امسال باید تمام توان خود را بکاربگیریم تا مقابل جنگ تمام عیار دشمن دچارچالش ضعف نشویم و باردیگر توطئه های آنان را با حضور گسترده خنثی کنیم.

"شربتی" خاطر نشان کرد: داشتن بصیرت بالا ، همدلی ، وحدت و دشمن شناسی ، از مهم ترین مولفه های لازم برای خلق حماسه سیاسی است که باید با در نظر گرفتن این مسائل وارد عرصه انتخابات شویم و مردم ما بارها ثابت نموده اند که در این زمینه همواره پیشتاز بوده اند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید