شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

فعال فرهنگی استان گلستان در یادداشت خود آورده است: ملت آگاه ، زمان شناس و با بصیرت ایران اسلامی بار دیگر با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای حماسه خواهند آفرید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "محسن رائجی" فعال فرهنگی استان گلستان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شهر و روستا در یادداشتی آورده است: ملت آگاه ، زمان شناس و با بصیرت ایران اسلامی بار دیگر با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای حماسه خواهند آفرید. مردمی که در این سه دهه به حق ثابت کرده اند تا آخر پای آرمانها و ارزش های اصیل انقلاب اسلامیشان ایستاده اند ، این بار در میان امواج تبلیغاتی دشمن با حضور پر شور خود در انتخابات ریاست جمهوری ، لبیک گویان به ندای رهبری عظیم الشان انقلاب سیلی محکمی را به گوش استکبار نواخته و ثابت کردند که هیچ چیز باعث نخواهدشد تا در عزم راسخ و اراده پولادیشان خللی وارد شود.

حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی) : ملت عزيز ايران! من به شما عرض ميكنم، درست در نقطه‏  مقابل خواست دشمنان، همه ما بايد در انتخابات حضور فعالى داشته باشيم. انتخابات آبروى ملى ماست؛ انتخابات يكى از شاخصهاى رشد ملى ماست؛ انتخابات وسيله ‏اى براى عزت ملى است . همه بايد اصرار داشته باشيد كه در انتخابات شركت كنيد. به نظر من مسئله‏ اول در انتخابات، مسئله‏ انتخاب اين شخص يا آن شخص نيست؛ مسئله اول، مسئله‏ حضور شماست. حضور شماست كه نظام را تحكيم ميكند، پايه‏ هاى نظام را مستحكم ميكند، آبروى ملت ايران را زياد ميكند، استقامت كشور را در مقابل دشمنی ‏ها زياد ميكند و دشمن را از طمع ورزيدن به كشور و از فكر ضربه زدن و توسعه و فساد و فتنه منصرف ميكند. اين يك مسئله‏ بسيار مهم است؛ پس مسئله‏ اول، شركت در انتخابات است.

امروزه ایران اسلامی در سایه نعمت بزرگ ولایت، رهبری‌های داهیانه بنیانگذار کبیر انقلاب و خلف صالح ایشان حضرت امام  خامنه‌ای«مدظله‌العالی» و مجاهدت‌های 38 ساله فرزندان برومند خود علیرغم همه توطئه‌ها‌، تحریم‌ها و کارشکنی‌های دشمنان مستکبر، به پیشرفت‌های چشمگیر در عرصه‌های مختلف دست یافته و امید ملت‌های مستضعف را به امکان رسیدن به قله‌های عزت و پیشرفت و رهایی از سلطه مستکبران بیش از پیش کرده است.

و هرگز فراموش نخواهیم کرد که  انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در مسیر حرکت الهی خویش بارها و بارها در بوته آزمایش‌های گوناگون قرار گرفته و مردم بصیر و ولایتمدار هر بار سربلندتر از گذشته دشمنان قسم خورده نظام را با حرکتی ناامید ساخته‌ است‌.

در سالی که توسط مقام معظم رهبری به سال "اقتصاد مقاومتی:تولید،اشتغال" نامیده شده است ، بی‌تردید بار دیگر مردم فهمیده ایران به خصوص اصناف و بازاریان همچون گذشته با حضور پر شور خود در انتخابات 29 اردیبهشت حماسه‌ای سیاسی دیگری را خلق خواهند کرده و اعتقاد خود به ولایت را به جهانیان نمایان‌تر می‌کنند.

مردم آگاه ، بصیر و همیشه در صحنۀ ایران اسلامی با بررسی صحیح و دقیق ملاک‌های اصولی و معیارها و شاخص‌های مطرح‌شده از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در شناخت نامزد اصلح خواهند کوشید و به فردی که معتقد و متدین به اسلام و انقلاب اسلامی ، ارزش ها ، قانون اساسی و بنیان اصل مترقی ولایت فقیه ، کارآمد ، شجاع در برابر زیاده‌خواهان و دشمنان اسلام ، پایدار بر روی اصول و گفتمان انقلاب اسلامی ، دلسوز ، مردمی و به دور از هرگونه فساد و رانت و اشرافی‌گری ، دارای روحیه جهادی و مقاوم در برابر فشارها و تحریم‌های خارجی نظام استکبار جهانی باشد ،

شرکت تک‌تک افراد جامعه در انتخابات ، علاوه بر این که یک حق طبیعی و قانونی و تکلیفی اجتماعی و ملی است ، بلکه یک وظیفه شرعی اسلامی و الهی است که بر عهده تمامی واجدین شرایط رأی دادن است.پیروزی در امر برگزاری موفقیت‌آمیز، پرشور و گسترده انتخابات موفقیت برای نظام و شکست در آن ، شکست نظام و کشور است و از این منظر حفاظت و حراست از آن بر همه مردم از واجبات مهم و فرایض اساسی است.

و من الله التوفیق...

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید