شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

تحلیلگر مسائل سیاسی کشور در یادداشتی در باب سخنان گوهر بار رهبر انقلاب در دیدار با دانشجویان و بکار بردن عبارت "آتش به اختیار" آورده است؛ آتش به اختیار؛ یعنی جهان آرا باشید،یعنی بشارت پیروزی های بزرگ.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "محمد ایمانی" تحلیلگر مسائل سیاسی کشور در یادداشتی در باب بکار بردن عبارت "آتش به اختیار" از سوی معظم له در دیدار با دانشجویان آورده است؛

* تحریف یک سخن، نشانه ترس و ناتوانی تحریفگر است. اینکه شبکه اختاپوسی اردوگاه دروغ ، از رهنمود عتاب آمیز و بسیج گرانه رهبر انقلاب سرآسیمه شوند و فراخوان عمومی برای صیانت از ارزشها و فرهنگ انقلاب را فرمان حمله و جنگ علیه دولت بخوانند (!) نشان می دهد رهبری بر نقطه مهم و راهبردی انگشت گذاشته اند. فرمان آتش به اختیار در صورت کاهلی و کم کاری دستگاه های مسئول فرهنگی یا مشغولیت آنها به حاشیه ها ، درست مانند فرمان حضرت امام (ره) به بسیج مردمی برای دفاع از کشور و انقلاب در شرایط تهاجم نظامی ارتش صدام و بد عملی برخی دولتمردان آن دوره است.

* در حالی که بنی صدر (فرمانده کل قوا ) در تهران یاوه می بافت و می گفت "چرا درگیر شویم،زمین بدهیم و زمان بگیریم " (!) ، جوانان دانشجو و غیر دانشجو با درایت و بصیرت تمام و به تبعیت از فرمان امام خمینی به خرمشهر و آبادان و سوسنگرد و هویزه رفتند و با منطق آتش به اختیار، راه تاخت و تاز و پیشروی مهاجمان را سد کردند تا آن جا که جنگ مغلوبه شد و ملتی که روزی با مظلومیت در خرمشهر و هویزه می جنگید، توانستند هیمنه آمریکا ( کارگردان اصلی جنگ 8 ساله ) را در عراق و سوریه بشکنند. اگر آن تشخیص و اقدام در وقت لازم از سوی نیرو های انقلابی در وضعیت تعطیلی برخی مراکز ستادی و فرماندهی در دولت  ( #آتش_به_اختیار ) نبود، امروز اثری از تمامیت ارضی نبود، چه رسد به اقتدار ملی و پیشرفت و توسعه کشور. آتش به اختیار یعنی جهان آرا شدن که اگر هم ناکامی مقطعی پیش آمد، ایمان و اراده و امید هرگز سقوط نکند و کارهایی کارستان و معجزه آسا چون فتح خرمشهر و فاو و سپس آزادسازی عراق را رقم بزند . آتش به اختیار یعنی "ان تقوموا لله مثنی و فرادی". و "لا تستوحشوا فی طریق الهدی لقلة اهله".

* آیا جز خائنین و ضربه خوردگان از آن بسیج ملی ، کس دیگری هم پیدا می شود که آتش به اختیار جهان آرا و چمران و سید حسین علم الهدی و شاهرخ ضرغام و ... را سرزنش کند یا جز به تحسین و تکریم، نامی از آن شهیدان والامقام ببرد؟ آتش به اختیار در مقیاس امروز، یعنی اینکه برای عمل به تکلیف تمدن سازی اسلامی یا دفاع از فرهنگ و تمدن خودی در برابر #جنگ_تمدن_ها (جنگ تحمیلی دشمن)، معطل لجستیک و امکانات وزارت ارشاد یا آموزش و پرورش و علوم نمانید . و مانند همیشه انقلاب، ظرفیت های بزرگ انقلاب و مردم را پای کار #پویش_مقاومت_و_پیشرفت بیاورید. البته که این مدیریت هنرمندانه در نبرد نامتقارن، برای جبهه استکبار یا پادوهای آن ، نگران کننده است. جیغ و داد شدید رسانه ای اردوگاه دروغ در چند روز گذشته، از دقت نظر رهبر انقلاب در رهنمود توام با عتاب معظم له حکایت می کند. در این میان با از هراس افکنان پرسید آیا شما نقش ارتش بعث یا ستون پنم منافقین را ایفا می کنید که به هراس افتاده اید؟

* فراخوان اخیر مقتدای انقلاب دقیقا در ادامه بشارتی است که سوم خرداد 1395 در دانشگاه امام حسین علیه السلام فرمودند. "جوانهای عزیز! بچه‌های عزیز من! فردا مال شما است، آینده مالِ شما است؛ شما هستید که باید این تاریخ را با عزّتش محفوظ نگه دارید؛ شما هستید که این بارِ مسئولیّت را بردوش دارید؛ خرّمشهرها در پیش است؛ نه در میدان جنگ نظامی، [بلکه‌] در یک میدانی که از جنگ نظامی سخت‌تر است. البتّه ویرانی‌های جنگ نظامی را ندارد؛ بعکس، آبادانی به دنبال دارد، امّا سختی‌اش بیشتر است. اینکه ما گفتیم اقتصاد مقاومتی ... اینکه گفتیم جوانهای مؤمن و حزب‌اللّهی و انقلابی کارهای فرهنگی خودجوش را رها نکنند و دنبال بکنند ... بخش فرهنگیِ عدم تبعیّت از دشمن و جهاد کبیر است".

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید