دبیر  مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی، از مرکز مدیریت راههای استان گلستان بازدید به عمل آورد و گفت: مبنای توسعه بسیاری از کشور ها، راهداری است و ما نیز بایستی نگاه ویژه ای به این معقوله بپردازیم.

حادثه تلخ پلاسکو در تهران؛ خبری بود که روز گذشته، تیتر یک تمام رسانه های اجتماعی و خبری کشور گردید اما این موضوع در استان گلستان با واکنش مردم و برخی از کسبه منجر گردید و نیم نگاهی به حادثه هایی که ممکن است در همین استان روی دهد، می پردازیم.

در آستانه سال جدید، فرمانده نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران به استان گلستان سفر می کند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان با بیان این مطلب که بیمارستان جدید شهرستان بندرگز، یک برند برای این شهر محسوب میشود افزود: بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان بندرگز، قطب درمان چشم پزشکی استان گلستان محسوب میگردد.

مدیر کل سازمان حفاظت از محیط زیست استان گلستان از تشکیل کمیته احیای خلیج گرگان خبر داد و افزود: متاسفانه آب خلیج گرگان به 80 سانت رسیده است.

معاون برنامه ریزی و اقتصادی جهاد کشاورزی استان گلستان با بیان این مطلب که بخش کشاورزی مباحث گسترده ای دارد افزود: متاسفانه در فصل پاییز، برف و یخبندان موجب گردید که 252 میلیارد تومان خسارت به باغات استان گلستان وارد شود.

فرماندار شهرستان بندرگز با بیان این مطلب که روند اعطای تسهیلات دولت به باغداران خسارت دیده استان گلستان در پی سرمازدگی آذر ماه سال جاری، سرنوشت نامعلومی را به خود گرفته است، افزود: پرداخت خسارات باغداران، جزو مشکلات مردم این شهرستان محسوب می گردد.

با توجه به تحولات جهان نوین، رویاها رفته رفته به حقیقت پیوسته و راهکارهای فراوانی در راستای کسب ثروت و موفقیت شخصی شکوفا شده اند.

نخستین نمایشگاه صنایع غذایی و صنایع بهداشتی، سلولزی در گرگان از 28 دی ماه فعالیت خود را آغاز می کند.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان از برگزاری اولین کنگره «شعر اهل بیت(ع)» و همایش «مدافعان حرم» در بهمن ماه سالجاری  به میزبانی استان گلستان خبر داد.

رییس اتاق بازرگانی گرگان خواستار تشکیل انجمن کودهای کشاورزی در اتاق بازرگاین گرگان شد.

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: با اجرای طرح رونق تولید در گلستان759 فرصت شغلی جدید در واحدهای تولیدی ایجاد گردید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت : از ابتدای سالجاری تا کنون حدود 385 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان گلستان پرداخت شده است.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از راه اندازی مجدد خط پروازی کیش - گرگان - کیش از روز سه شنبه 21 دی ماه خبر داد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت.

مشاور وزیر کشور در امور بانوان از تدوین بسته اقتصاد مقاومتی زنان برای 3 استان کشور در وزارت کشور خبر داد.

اولین نمایشگاه تخصصی فرش دستبافت استان گلستان و صنایع مربوطه از 26 دی ماه سال جاری در گرگان برگزار می گردد.

مدیر کل فرودگاه های بین المللی گرگان از راه اندازی خط پروازی کیش به گرگان و گرگان به کیش خبر داد و گفت: میزان پرواز های فرودگاه بین المللی گرگان رشد 100 درصدی داشته است.

آیین بهره برداری از خط پروازی گرگان به اصفهان، با حضور مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در گرگان برگزار شد.

معاون وزیر جهادکشاورزی در امور زراعت در مراسم معرفی و تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی استان گلستان گفت: بهره وری آب در بخش کشاورزی  افزایش یافته است که از اقدامات خوب وزارت است.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg