1

به مناسبت ایام مبارک هفته وحدت برای نخستین بار کنسرت بزرگ سیروان خسروی در گرگان به اجرا در خواهد آمد.

سرویس اجتماعی :: شاهین تقوی کیش مدیر اجرایی این کنسرت بزرگ در گرگان در خصوص اجرای این کنسرت گفت : این کنسرت بزرگ به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص) و با اجرای خواننده مطرح و جوان ایران در گرگان به اجرا گذاشته خواهد شد.

تقوی کیش افزود : سیروان خسروی یکی از خوانندگان پاپ کشور در تاریخ 29 و 30 دی ماه میهمان مردم گرگان است و قرار است در تالار فخر الدین اسعد گرگانی به اجرا کنسرت بپردازد.

تقوی کیش درخصوص نحوه اقامت این موسیقی دانان کشور افزود: در حال حاظر بلیط و هتل آنها رزرو شده است که امیدواریم در آینده با مشکلی مواجه نشویم.

تقوی کیش در خصوص اجرای این کنسرت در قبل از ماه محرم اشاره کرد و افزود: کنسرت بزرگ سیروان خسروی بنا بود که قبل از ماه محرم در گرگان به اجرا گذاشته شود اما به علت برخورد این اجرا با اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی در گرگان ، این مراسم را به حرمت این خادمان و مداحان به بعد از ایام سوگواری امام حسین (ع) موکول کردیم.

مدیر اجرایی این برنامه در خصوص پیش بینی ازدحام مردم برای شرکت در این کنسرت و تامین امنیت این مراسم گفت : ما با تمهیداتی که با اداره کل فرهنگ و ارشاد گلستان داشته ایم ، بناست این کنسرت به نحو احسنت برگزار گردد و خللی در اجرا و امنیت آن به وجود نیاید.

تقوی کیش در پایان از فرماندار شهر گرگان و همچنین مسئولین فرهنگ و ارشاد گلستان در خصوص برگزاری این کنسرت بزرگ با مجموعه آنها همکاری لازم را نمودند کمال تشکر و قدر دانی را ابراز نمود و گفت : امیدواریم مسئولین استانی علاوه بر اینکه از ما در اجرای چنین برنامه هایی یاری می کنند به اقتصاد و جذب گردشگر به این شهر و استان نیز کمک کنند که یک نمونه آن برپایی چنین مراسماتی است که با کمترین هزینه میتوان بیشترین بازدهی را برای استان به وجود آورد.

لازم به ذکر است سیروان خسروی متولد 1361 در تهران میباشد .

وی از 16 سالگی پا در عرصه موسیقی نهاده است و در سال 1384 اولین آلبوم رسمی خود را با مجوز از سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر نمود که مورد استقبال زیاد مردم قرار گرفت.

 

دیدگاه‌ها   

+2 #4 راستگو 1392-11-13 14:23
سلام دوستان عزيز
كاملاً مطالب اين خبرو تائيد مي‌كنم چون خودم براي ديدن اجراي آقاي سيروان خسروي رفتم و فوق العاده از اجراء و نظم سالن تشكر مي كنم.
ضمناً جا داره از مدير اجرايي به خاطر برگزاري چنين مراسمي با اين كيفيت تشكر كنم.
نقل قول کردن
+2 #3 ahmadi 1392-10-16 12:59
چی میگی بابا ..... خسروی اراکش کجا بود ....هههه
نقل قول کردن
+2 #2 محمد غفار منش 1392-10-16 12:58
علی آقا بهتر نبود مطلب رو اول خوب می خوندی؟ سیروان 29 و 30 دی در گرگان کنسرت داره عزیز مطلبو خوب بخون :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:
نقل قول کردن
-5 #1 ali mesgar 1392-10-15 20:54
چرا با مطالب بی ارزش و دروغ میخواین مردمو سر کار بزارین سیروان خسروی از 26 تا 19 تو اراک کنسرت داره ... یکم راجبع مطلبی که میزاری تحقیق کنی بدک نیستا !
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg