در پی حادثه دردناک آتش‌سوزی و فروریختگی ساختمان در مرکز تهران امام خامنه‌ای پیامی صادر کردند.

در جلسه پیگیری اجرای مصوبه راه آهن گرگان- مشهد مقرر شد طبق دستور ریاست محترم جمهوری ایستگاه گرگان نقطه شروع عملیات در استان گلستان باشد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با بیان این مطلب که استان گلستان، پذیرای دو هیئت تجاری و بازرگانی از کشورهای عراق و ترکمنستان بوده است، افزود: این دو هیئت تجاری از اولین نمایشگاه صنایع غذایی و سلولوزی استان گلستان بازدید به عمل آورند.

مدير كل راه آهن شمال شرق۲ از افزايش ۳.۵% آمار جابجايي مسافر در حوزه اين اداره كل  نسبت به بازه زماني مشابه در سال ۹۴ خبر داد و گفت: در 8 ماه نخست سال جاری بالغ بر 234 هزار و چهارصد و هشتاد و نه مسافر در این اداره کل به مقاصد گوناگون جابجا شدند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گلستان از آغاز برگزاری نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی و صنایع بهداشتی برای نخستین بار در استان گلستان خبر داد.

رییس اتاق بازرگانی گرگان خواستار تنوع محصولات در حوزه فنی مهندسی به ویژه آسانسور در استان گلستان شد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از برگزاری 6 دوره آموزشی ارتقای مهارت قالیبافان استان خبر داد و گفت: اولین نمایشگاه تخصصی فرش دستبافت و صنایع وابسته 26 بهمن در گلستان برگزار می شود.

در پی بروز برخی حواشی ناشی از عملکرد تعاونی فرشتگان، موسسه کاسپین برای ایفای  تمامی تعهدات خود در برابر مشتریان توانایی و اعتقاد راسخ دارد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبد کاووس در شرق استان گلستان از دستگیری دو سارق خودرو در این شهرستان خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز گلستان گفت: رسانه های خبری نقش مطلوب و بسیار تاثیرگذار در زمینه فرهنگ سازی مدیریت ایمن و بهینه مصرف گاز در استان دارند.

استاندار گلستان اقدامات بانک ها در زمینه رونق تولید را رضایت بخش دانست و اظهار کرد: بانک ها در زمینه پشتیبانی از سرمایه گذار و جذب سرمایه در استان نقشی اساسی دارند و همراهی آنها در اعطای تسهیلات به واحد های تولیدی در مجموع مناسب بوده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه یک میلیارد ریالی این صندوق به سازمان های مردم نهاد استان خبر داد.

نخستین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی و ماشین آلات وابسته در گرگان از 28 دی ماه به مدت 4 روز در گرگان برگزار می شود.

مدیر تعاون روستایی استان گلستان با بیان این مطلب که خرید پرتغال های یخ زده در گلستان ادامه دارد افزود: خرید پرتقال درجه 3 از باغداران گلستانی از مرز 2900 تن گذشت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با بیان این مطلب که ساماندهی واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب به نفع جامعه است، گفت: واحدهای فاقد پروانه کسب، مانند قارچ در سطح جامعه می رویند و افزایش تعداد این واحدها به نفع جامعه نیست.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: لازم است تولید کنندگان، تولیدات صادرات محور تولید کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با بیان این مطلب که رشد اقتصادی کشور در 6 ماهه نخست 4/7در صد بوده است افزود: این موضوع نشاندهنده این است که کشور در مسیر رونق قرار گرفته است.

رییس اتاق بازرگانی گرگان گفت: شرایط سخت در تولید همچنان حاکم بوده و اگر طبق این شرایط پیش رود آینده هم این موضوع ادامه پیدا می کند.

استاندار گلستان با بیان این مطلب که کشاورزان در عرصه های مختلف جامعه نقش دارند گفت: نقش کشاورزان را در توسعه، تولید مواد خام اولیه، نیاز صنایع  بالادستی، تامین نهاده ها، ایجاد نیروی کار و ارزآوری برای کشور موثر است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان از برگزاری نمایشگاهی در باب توانمندی های بانوان گرگانی در ایام دهه فجر در گرگان خبر داد.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg