اخبار مهم

کارگاه توجیهی سامانه انبار ها و مراکز نگهداری کالا با حضور اعضاء و روئسای شرکت های تعاونی بار استان گلستان، به میزبانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان در گرگان برگزار شد.

رییس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان گرگان با بیان این مطلب که بیشترین شکایت های اسن انجمن، از ضمانت نامه های کالاهاست افزود: متاسفانه برخی از شکایتهایی که به مراکز اعلام می شود، در مباحث ضمانت نامه های کالا های تولیدی است که میتوان گفت که این نوع ضمانت نامه ها به نوعی شانه خالی کردن تولید کننده در جهت فروش کالا به مصرف کننده است.

رییس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که دغدغه اصلی اتاق بازرگانی به عنوان نماینده بخش خصوصی، رسالت توسعه اقتصادی استان گلستان است، افزود: خوشبختانه دید وزارت خانه ها و حاکمیت استان به توسعه سرمایه گذاری می باشد.

آئین تکریم و معارفه اعضای قدیم و جدید هیأت مدیره شرکت گاز استان گلستان در محل اجتماعات این شرکت برگزار شد.

رییس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که دو ماه از سفر هیات اقتصادی - اجتماعی استان گلستان به قزاقستان می گذرد، گفت: نگذاریم مفاد تفاهم نامه ها بین استان گلستان و قزاقستان روی کاغذ باقی بماند.

عملکرد 10 ماهه مدیران و شرکت های تابعه شرکت مخابرات منطقه گلستان با حضور مدیر مخابرات منطقه گلستان مورد ارزیابی قرار گرفت و شهرستان های برتر در این ارزیابی را معرفی کرد.

مدير كل راه آهن شمال شرق ۲ در جلسه اي كه با حضور سرمايه گذاران ، تاجران و سركنسول  قزافستان برقرار نمود گفت : بندر خشك اينچه برون ميزبان سرمايه گذاري داخلي و خارجي است.

هیات تجاری روسیه در دیدار با رییس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب کهآماده همکاری با استان گلستان در زمینه های مختلف است گفت: در پذیرش هیات تجاری استان گلستان، روسیه آمادگی کامل را داراست.

رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان بندرگز ضمن اشاره به برگزاری دوازدهمین جلسه کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان بندرگز افزود: این اداره خواستار برگزاری انتخابات اتاق اصناف این شهرستان تا پایان سالجاری است.

یازدهمین نمایشگاه بهاره، ویژه ایام نوروز در استان گلستان از 9 اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گرگان کلید خواهد خورد.

ثبت نام پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیوراستان گلستان در سال 1396 طی فراخوانی، ثبت نام خود را آغاز کرد.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان با بیان اینکه از گذشته فرش در استان گلستان جایگاه ویژه‌ای داشته، گفت: مصداق عینی اقتصاد مقاومتی تولید و عرضه فرش است.

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: امسال بیش از ۲ میلیون دلار فرش دست‌باف از استان گلستان صادر شد.

ریس اتاق بازرگانی ایران و قزاقستان گفت: شوراي مشترك بازرگاني ايران و قزاقستان پس از گذشت دو سال به اتاق بازرگانی ارتقاء پیدا کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان مینودشت از قتل یک کاسب مینودشتی بر اثر برخورد شئ نوک تیز به گلو در این شهرستان خبر داد.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان گرگان با بیان این مطلب که اصناف در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش اساسی ایفا میکنند افزود: انجام بازرسی های مستمر و مداوم در بازار موجب ایجاد بازاری سالم و تقویت اصناف می شود.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: حضور و فعالیت ناظران افتخاری در خصوص بازرسی و نظارت بر عملکرد بازار، موجب دقت نظر بیشتر فروشندگان و ایجاد امنیت بالاتر در بازار می شود.

رییس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که فاصله ای در ارتباط استان گلستان با کشور قزاقستان وجود ندارد افزود: مزان مراودات دو کشور ایران و قزاقستان رضایت بخش نیست.

رییس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از برگزاری جشنواره ملی "گره زرین" با حضور فرش بافان هنرمند گلستانی در گرگان خبر داد.

دادستان بندرگز از دستگیری عامل اختلاس در یکی از ارگان های دولتی این شهر خبر داد.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg