روابط عمومی شرکت گاز گلستان

طی بازدید های نوروزی کارشناسان سلامت به همراه تیم دامپزشکی از محل های عرضه مواد غذایی، یک مرغ فروشی و یک کارگاه قنادی پلمپ شد.

مدیریت شعب بانک انصار گلستان از کمپ نوروزی جمعیت هلال احمر بندرگز واقع در غرب استان گلستان بازدید کرد و گفت: در راستای خدمت رسانی به مسافرین نوروزی، یک دستگاه پیشخوان بانکی بانک انصار در این کمپ راه اندازی شده است.

بخشدار نوکنده با بیان این مطلب که بانک های خصوصی منابع خوبی در اختیار دارند گفت: مدیران این بانک ها می توانند از این منابع در راستای توسعه اقتصادی و ارتقای شاخصه های توسعه ای بیشتر استفاده کنند.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان با بیان این مطلب که خط پروازی چابهار به گرگان و بالعکس راه اندازی می شود، افزود: این خط پروازی از نیمه دوم فروردین راه اندازی می شود.

رییس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که پایانه صادراتی آق قلا آماده واگذاری است، افزود: یک کرسی از چهار کرسی اتاق بازرگانی کشور  در سیاسیت گذاری بین الملل اتاق ایران به استان گلستان اختصاص داده شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان از پرداخت کمک سود تسهیلات بانکی و کمک هزینه کارمزد بیمه نامه ها و ضمانت نامه های صادراتی خبر داد.

در آستانه فرا رسیدن نوروز باستانی، یک ساندوچی در گرگان، اقدام به راه اندازی کمپین دیوار مهربانی در گرگان شد که مورد استقبال مردم قرار گرفت.

نماینده مردم غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این موضوع که موانع زیادی برای تولید صنعتی در گلستان وجود دارد افزود: عدم جاذبه و ارزان نبودن سرمایه ورودی به گلستان، مهمترین موانع موجود برای پیشرفت صنعت این استان به شمار می آید.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان با بیان این مطلب که ما انتظار داریم اتحادیه های صنفی، قانون نظام صنفی را رعایت کنند، افزود: تمام اتحادیه های صنفی موجود در گلستان، اطلاعات خود را در سامانه اصناف ایرانیان به روز رسانی کنند.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از شناسایی 117 واحد متخلف صنفی توسط بازرسان این سازمان در استان خبر داد.

در آستانه فرا رسیدن ایام نوروز باستانی، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با همکاری نواحی مقاومت بسیج غرب گلستان در شهرستان بندرگز با ارئه انواع محصولات و صنایع مختلف آغاز بکار کرد.

رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان با بیان این مطلب که خلاء دیده نشدن در کشور روسیه را داریم، افزود: نیاز است که با توجه به توسعه روابط، مدرسه زبان روسی در استان گلستان راه‎اندازی شود.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان گفت: استان گلستان با تولید سالانه بیش از چهار میلیون تن انواع محصول، از قطب های کشاورزی کشور محسوب می شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: 625 واحد صنعتی گلستان، 618 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده اند.

مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان گفت: مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، خانواده معظم شهدا و جانبازان بالای 25 درصد از پرداخت حق انشعاب گاز معافند.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در پی اظهارت یکی از مجریان سیما، در خصوص فرودگاه بین المللی گرگان، واکنش نشان داد.

کارگاه توجیهی سامانه انبار ها و مراکز نگهداری کالا با حضور اعضاء و روئسای شرکت های تعاونی بار استان گلستان، به میزبانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان در گرگان برگزار شد.

رییس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان گرگان با بیان این مطلب که بیشترین شکایت های اسن انجمن، از ضمانت نامه های کالاهاست افزود: متاسفانه برخی از شکایتهایی که به مراکز اعلام می شود، در مباحث ضمانت نامه های کالا های تولیدی است که میتوان گفت که این نوع ضمانت نامه ها به نوعی شانه خالی کردن تولید کننده در جهت فروش کالا به مصرف کننده است.

رییس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که دغدغه اصلی اتاق بازرگانی به عنوان نماینده بخش خصوصی، رسالت توسعه اقتصادی استان گلستان است، افزود: خوشبختانه دید وزارت خانه ها و حاکمیت استان به توسعه سرمایه گذاری می باشد.

آئین تکریم و معارفه اعضای قدیم و جدید هیأت مدیره شرکت گاز استان گلستان در محل اجتماعات این شرکت برگزار شد.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg