رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با بیان این مطلب که در سه ماه سال 1396 استان گلستان رشد منفی 14 درصد صادرات را تجربه کرده است، اظهار کرد: اعتقاد داریم هنوز شرایط کسب و کار در استان گلستان ایده‎آل نیست.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این مطلب که توسعه سرمایه‎گذاری برای رونق تولید ما از واجبات است، افزود: تلاش کردیم در برنامه‎ریزی‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت پارامترهایی را برای توسعه اقتصادی داشته باشیم.

مدیر مخابرات منطقه گلستان با بیان این مطلب که توسعه شبکه اختصاصی دولت در استان گلستان اجرایی شده است افزود: طرح اتصال ارکان دولت از طریق شبکه دولت در استان گلستان آغاز به کار کرد.

 مدیرعامل کارخانجات خوراک دام و طیور گلستان با بیان اینکه قیمت مرغ در گلستان کمتر از ۱۴ هزار تومان نباید باشد، گفت: تولید بیش از حد سبب شده که رقابت سنگین در میزان تولید ایجاد شود و با مشکل رو‌به‌رو شویم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از آیین کلنگ زنی کارخانه "ید" چهارصد تنی در گلستان در هفته آینده خبر داد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در سال ۹۴ و ۹۵ گزارش‌هایی از مشکلات و خطرات احتمالی معدن زمستان یورت تهیه و ارائه کردیم که اخیرا هیأت اعزامی از سوی ریاست جمهوری همان نتایج را استخراج کردند.

سرپرست فروشگاه زنجیره ای اتکا شهدای گلستان با بیان این مطلب که این فروشگاه موجب اشتغال زایی 15 نفر به صورت مستقیم شده است افزود: این فروشگاه با دارا بودن امنیت های لازم و همچنین وجود کالا ها اقلام متنوع، محلی مناسب برای خانواده های نیرو های مسلح و مردم شریف استان گلستان خواهد بود.

رییس اداره توسعه تعاونی ها اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان از ثبت نام 551 شرکت تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر سال 96 خبر داد.

معاون راهداری گلستان از پخش 27 هزار تن آسفالت در سطح جاده های استان گلستان خبر داد و گفت: در سه ماهه اول سال 96حدود 27 هزارتن آسفالت گرم در سطح 30 کیلومتر از راه های اصلی و فرعی استان پخش شده است.

رییس اتاق بازرگانی گرگان از تاسیس انجمن صادرکنندگان محصولات کشاورزی استان گلستان در اتاق بازرگانی گرگان خبر داد و گفت: اعزام کشاورزان به کشورهای الگو و بهره گیری از علوم نوین، از برنامه های اتاق می باشد.

یک شرکت سرمایه گذاری چینی با حضور در استان گلستان، با مسئولان اقتصادی استان دیدار و در زمینه ساخت لامپ های کم مصرف اعلام آمادگی کرد.

مدیر پایانه مرزی اینچه برون در گلستان گفت: علیرغم کاهش واردات و صادرات طی دو ماهه اخیر سال جاری اما تردد ناوگان ترک از پایانه مرزی اینچه برون رشد داشته است.

رییس اتاق بازرگانی گرگان از برگزاری مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن به یاد تلاشگران معدن زمستان یورت آزادشهر خبر داد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با بیان این مطلب که برخی از واحد های صنفی و توزیعی در ایام ماه مبارک رمضان در گلستان تخلف داشتند افزود: در ایام ماه پر فضیا الهی؛ بیش از 2 هزار و هفتصد بازرسی از سوی بازرسان این نهاد انجام گرفت که در این بین 38 واحد صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی در استان تخلف داشتند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، با بیان این مطلب که نبود یک فروشگاه فرش دستبافت در گلستان که مهد فرش دستبافت در کشور است، یک فقدان محسوب می شود گفت: یکی از دلایل اصلی عدم آشنایی عموم مردم با فرش دستباف، نبود چنین فروشگاهی در استان است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با بیان این مطلب که بالغ بر یک هزار و هفصد و هشت دستگاه اتوبوس مسافربری در گلستان در حال فعالیت هستند، اظهارکرد: در استان گلستان 3 هزار و دویست و پنجاه و نه راننده فعال در این بخش در حال فعالیت هستند.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان از وجود یک هزار تاکسی فرسوده در شهر گرگان خبر داد و گفت: حدود هزار و 300 تاکسی فرسوده در استان گلستان داریم که از این میزان حدود هزار دستگاه آن در گرگان است.

دادستان عمومی و انقلاب علی آباد کتول از شناسایی و کشف باند مافیای گندم در علی آبادکتول خبر داد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس،گفت: صادرات مرغ به بازارهای هدف باید بر مبنایی سایزهای استاندارد عملیاتی شود زیرا زمانی که مرغ بالاتر از وزن استاندارد تولید شود، هزینه تولید نیز در تقابل با آن افزایش می یابد.

رییس اداره پنبه و دانه های روغنی سازمان جهادکشاورزی استان گلستان از آغاز برداشت محصول چغندر قند در سطح 540 هکتار از مزارع استان گلستان خبر داد و گفت: این برداشت رسما از تاریخ دهم تیر ماه عملیاتی میشود.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg