مدیر تعاون روستایی استان گلستان با بیان این مطلب که خرید پرتغال های یخ زده در گلستان ادامه دارد افزود: خرید پرتقال درجه 3 از باغداران گلستانی از مرز 2900 تن گذشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "محمد تقی رجائی" مدیر تعاون روستایی گلستان در راستای خرید پرتغال های یخ زده باغداران گلستانی گفت: از ابتدای شروع طرح حمایتی خرید میوه پرتقال درجه سه از باغداران گلستانی تا پایان روز چهارشنبه پانزدهم دیماه، میزان 2 هزار و 909 تن در قالب سه مرکز خرید تضمینی پرتقال از باغداران استان خریداری شد.

وی افزود: تعاون روستایی با ادامه روند پیگیریها در خصوص تسریع در امر تحویل میوه و انتقال آن به مراکز فراوری، از روز گذشته مرکز دیگری در جیرفت استان کرمان در این خصوص اضافه شده و ارسال محموله های پرتقال به جیرفت آغاز شد.

"رجایی" تصریح کرد: قیمت خرید هر کیلو پرتغال یخ زده درجه 3 در استان های مربوطه بالغ بر 550 تومان عنوان شده است و این امر در حال انجام است.

مدیر تعاون روستایی استان گلستان در پایان یاد آور شد: 3 مرکز تعاون روستایی در شهرهای گرگان، بندرگز و کردکوی پرتقال‌های باغداران را  تا 15 بهمن تحویل می‌گیرند.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg