مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه یک میلیارد ریالی این صندوق به سازمان های مردم نهاد استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان ؛ "حسن پهلوری" در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: بر اساس تفاهم نامه امضا شده ، تسهیلات قرض الحسنه از سوی صندوق کارآفرینی امید به کسانی که تولیدات ورزشی و باشگاه های خصوصی(جهت تجهیز) دارند و در حوزه سازمان‌های مردم نهاد برای جوانان فعالیت می کنند تعلق میگیرد.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه میان این وزارتخانه با صندوق کارآفرینی امید گفت: حمایت از طرح ها و ایده های سازمان های مردم نهاد(سمن ها) با هدف پرداخت تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال از اهداف اجرای این قرارداد است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان اضافه کرد: این تفاهم نامه در سه حوزه خود اشتغالی ، کارآفرینی و سپرده گذاری در استان گلستان اجرایی خواهد شد.

وی تاکید کرد: این اقدام، نخستین گام برای فعال کردن اقتصاد ورزش استان گلستان می باشدکه در اولویت برنامه های این صندوق قرار دارد.

"پهلوری" بیان داشت: حمایت از ورزشکاران در جهت راه اندازی، تجهیز و توسعه باشگاههای ورزشی و حمایت از سازمانهای مردم نهاد (سمن ها)موجب پویایی و ایجاد روحیه نشاط در بین جوانان می شود و یکی از راهکارهای بسیار مهم  ایجاد اشتغال پایدار  و مولد محسوب می شود.

وی در پایان بیان داشت: صندوق کارآفرینی و امید با ارائه این تسهیلات ارزان قیمت ، حمایت خود را از جوانان ورزشکار و سازمانهای مردم نهاد بیش از پیش می کند.

انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg