مدیرعامل شرکت گاز گلستان گفت: رسانه های خبری نقش مطلوب و بسیار تاثیرگذار در زمینه فرهنگ سازی مدیریت ایمن و بهینه مصرف گاز در استان دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان، صفر علی جمال لیوانی مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان  با تقدیر از نقش ارزنده رسانه ها در زمینه اطلاع رسانی افزود: یکی از مهمترین مبادی فرهنگ سازی که نهایت همکاری را همواره با این شرکت دارد رسانه های خبری هستند که در طول فصل سرما این شرکت را یاری می رسانند.

وی اظهارداشت: این شرکت برنامه های تبلیغی زیادی را در طول فصل سرما تدوین و اجرا می کند که مساعدت و همراهی کانالهای اطلاع رسانی می تواند بر تاثیرگذاری هر چه بیشتر آن به مخاطبان بویژه در روشنگری جامعه داشته باشد.

جمال لیوانی اذعان کرد: در همین رابطه تعاملات مشترکی با صدا و سیمای استان و سایر رسانه ها داریم تا بتوانیم  از ظرفیت اطلاع رسانی بالای آن در زمینه فرهنگ سازی مدیریت مصرف  و پوشش  مناسب آن در سطح استان  استفاده نمائیم .

مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان در پایان تصریح کرد: از همه مردم شریف استان تقاضا داریم تنها با کم کردن یک درجه دمای محیط منزل خود حدود 6 درصد در مصرف گاز صرفه جویی خواهد شد و سایر هموطنان عزیز می توانند از این موهبت خدادادی استفاده نمایند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg