ریس اتاق بازرگانی ایران و قزاقستان گفت: شوراي مشترك بازرگاني ايران و قزاقستان پس از گذشت دو سال به اتاق بازرگانی ارتقاء پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ مجمع عمومي فوق العاده شوراي مشترك بازرگاني ايران و قزاقستان با حضور اكثريت اعضاي شورا و نمايندگان امور بين الملل و حقوقي اتاق در محل اتاق بازرگاني ايران تشكيل گرديد.

"امير عابدي" رئيس اتاق مشترک بازرگانی ایران و قزاقستان گفت: براساس آیین نامه مصوب شورایعالی نظارت و سیاست های ابلاغی امور بین الملل اتاق ایران، شورای مشترک ایران و قزاقستان به اتاق مشترک تبدیل شد.

وی افزود: این اتاق مشترک با اکثریت اساسنامه مصوب شورایعالی نظارت بر اتاق ایران تصویب شد و بر طبق آیین نامه مصوب شده شورای مشترک به اتاق مشترک تبدیل گردید و از این پس در مکاتبات، همایش ها و ثبت در اتاق ایران نیز، این تغییرات اعمال می گردد.

"عابدي" در پایان ضمن قدرداني از نمايندگان امور بين الملل و حقوقي اتاق ايران و از هيات مديره ، مشاوران ، دبيرخانه و اعضاي محترم حاضر در مجمع عمومي فوق العاده، اظهار اميدواري كرد: با تصويب و ايجاد اين اتاق بازرگاني، رسالت و وظايف ما بيشتر خواهد شد و قطعا با همدلي و همكاري همه جانبه شاهد رشد و توسعه  اقتصادي كشور عزيزمان با كشور قزاقستان  خواهيم بود.

گفتنی است، "امیر عابدی" ریس اتاق بازرگانی ایران و قزاقستان از همشهریان گلستانی ما هستند.

وی فعال اقتصادی و عضو هیت نمایندگان اتاق بازرگانی گرگان و نائب ریس دوره های قبل اتاق بازرگانی بودند.

3324

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg