روابط عمومی شرکت گاز گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان با بیان این مطلب که هیات تجدید نظر انتظامی نظام پزشکی گلستان، قصور پزشکی در فوت "الینا فروتن" را تایید کرده است، افزود: دو پزشک متخصص، دو پرستار و مسئول فنی بیمارستان مقصر شناخته شدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پی حضور حماسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای صادر نمود.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در استان گلستان از تشکیل پرونده 22 تخلف انتخاباتی خبر داد و گفت: شورای نگهبان با هر مقام متخلفی در هر سطحی  برخورد خواهد کرد.

مدیر کل ثبت احوال استان گلستان با بیان این مطلب که حدود 70 درصد جمعیت استان گلستان واجد شرایط رای دادن هستند افزود: از 26 اردبیهشت به تمامی شهرستان ها دستور دادیم که بدون نوبت به صدور شناسنامه ها رسیدگی کنند.

رهبر معظم انقلاب در اولین دقایق آغاز انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا رأی‌ خود را به صندوق آرا انداختند.

استاندار گلستان به همراه اعضای شورای تامین استان، رای خود را در مسجد جامع گرگان به صندوق اخذ رای انداخت.

رئیس کل دادگستری گلستان با بیان این مطلب که کشیک شعب ویژه رسیدگی به تخلفات احتمالی انتخاباتی فردا در گلستان رسیدگی خواهد کرد افزود: تا کنون بالغ بر 56 پرونده تخلف انتخاباتی در استان گلستان تشکیل شده است.

در بيانيه شورای هماهنگی نمايندگان ادوار  استان گلستان، ضمن اعلام حمایت از حجت السلام رئیسی، به عنوان نامزد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری، خواستار حمایت همه جانبه از ایشان در این مقطع سرنوشت ساز و حساس از تاریخ انقلاب اسلامی دانستند.

نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت در انتخابات هم حق و هم وظیفه آحاد مختلف ملت است و کلیمیان ایران نیز همچون انتخابات‌های گذشته در انتخابات فردا نیز حضوری پرشور خواهند داشت.

به دنبال استقبال گسترده و هزاران نفری مردم استان البرز از نامزد مورد حمایت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، سفر حسن روحانی به کرج لغو شد.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: این میزان فقر و طلاق و اعتیاد و رکود تولید زیبنده جامعه نیست.

خواهر شهید مدافع حرم محمدرضا شیبانی گفت: به تنهایی حاضر هستم که تریبون را از کرباسچی بگیرم و اجازه ندهم پا روی خون شهداء بگذارد ، به همه مسئولان ، تریبون دارن و قلم به دستان می گویم عاق شهدا نشوید و پا روی پرچم سرخ اسلام نگذارید.

در حالی نماینده سیستان سخت مشغول جمع آوری رای برای روحانی است که اگر نیمی از این زمان را در مجلس به مشکلات سیستان اختصاص می داد لااقل یکی از ده ها وعده دولت در منطقه محقق شده بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از برداشت ۲۰ هزار میلیارد تومانی دولت از خزانه کل کشور برای پرداخت مطالبات در هفته پایانی مانده به انتخابات ریاست‌جمهوری خبر داد.

رئیس شورای اسلامی تهران با بیان اینکه لیست خدمت را امروز و فردا اعلام خواهیم کرد، گفت: اگر تهران اکنون اینگونه است و عده‌ای چشمانشان را بستند، از همان عینک‌هایی که خودشان گفتند نزدند و زیبایی‌های شهر را ندیدند.

جسد ۶ معدنکار جان باخته معدن زمستان یورت آذرشهر کشف شد.

پنج روز از حادثه دلخراش حادثه انفجار معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر در شرق استان گلستان می گذرد و طبق آخرین اخبار تعداد کشته شدگان این حادثه دردناک و جانسوز به 35 نفر رسیده است.

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گلستان گفت: سفر رئیس‎جمهور به استان گلستان بعد از گذشت چهار روز از این واقعه برای دلجویی از معدن‎کاران و خانواده های آنان نیست بلکه برای تبلیغات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به توهین آل سعود به پرچم ایران و کلمه مقدس «الله» واکنش نشان داد.

شرکت بویگوئس فرانسه اعلام کرد قرارداد اولیه امضا شده میان شرکت بویگوئس و طرف ایرانی در سال گذشته برای احداث و بهره‌برداری از یک پایانه جدید در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) لغو شده است.

dgfgdfg