در نمایشگاه لوازم خانگی روسیه (Household 2016) تولیدات خانه و آشپزخانه ایرانی که در شهر مسکو برگزار شد، شرکت‌های ایرانی محصولات خود را در بخش کریستال، فر، گاز و هود، لوازم پخت و پز و ظروف شیشه‌ای به نمایش گذاشتند.

مجلس نمایندگان آمریکا با 239 رأی موافق در مقابل 185 رأی مخالف لایحه منع فروش هواپیماهای «بوئینگ» را به ایران تصویب کرد.

"کیا" اعلام کرده با کراس‌اوور کوچک و جمع و جور خود با مدل‌های CX-3 مزدا و HR-V هوندا رقابت خواهد کرد.

مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا بامداد پنجشنبه در جلسه استماع کمیته بانکداری مجلس سنا، برخورداری کشورمان از منافع اقتصادی اجرای توافق هسته‌ای را به قطع آزمایش‌های موشکی مشروط کرد.

قانونگذاران آمریکایی از تصمیم روز چهارشنبه دیوان عالی آمریکا برای برداشت پول از دارایی‌های مصادره‌شده ایران حمایت کرده‌اند.

بر اساس شنیده ها، کشور عمان از ایران درخواست کرد که امارات را از مناسبات اقتصادی خود کنار بزند.

ادوارد اسنودن افشاگری جاسوسی های سایبری دولت امریکا این افشاگری را بزرگترین در نوع خود در طول تاریخ روزنامه نگاری دانسته و موضوع اصلی آن را فساد دانسته است.

اﺯ ﺳﺎﻝ 2010 ﻫﺮ ﺳﺎﻟﻪ ﻣﻮﺳﺴﻪ ﻣﻌﺘﺒﺮ credit suisse ﮔﺰاﺭﺵ ﺟﺎﻣﻌﻲ ﺭا ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﻴﺰاﻥ ﺛﺮﻭﺕ ﺟﻬﺎﻧﻲ ﻳﺎ Global Wealth و ﺳﻬﻢ ﻣﻨﺎﻃﻖ و ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻱ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺩﻧﻴﺎ ﺭا اﺯ اﻳﻦ ﺛﺮﻭﺕ ﻣﻨﺘﺸﺮ ﻣﻴﻜﻨﺪ.

سرویس اقتصادی: کریستین لاگارد، مدیر کل صندوق بین المللی پول، از سیزدهمین برنامه پنج ساله اقتصادی چین حمایت کرد. برنامه اقتصادی پنج ساله پیش رو چین با هدف اصلاح ساختار اقتصادی این کشور است.

سرویس سیاسی: پوتین اعلام کرد براساس توافق با اعضای اوپک و غیراوپک روسیه صادرات نفت سال ۲۰۱۶ را در سقف ماه ژانویه ثابت نگه می‌دارد و چون صادرات نفت ایران اکنون در کمترین میزان است باید راه‌حل جداگانه‌ای برای این کشور ارائه شود.

kasebeamin13سرویس اقتصادی: اولین تراکنش حقیقی دنیای تجارت الکترونیک در سال ۱۹۹۴ و با ظهور اینترنتی که امروزه نیز کمابیش با همان خصوصیات کلی آن را می شناسیم رخ داد.

kasebeamin5سرویس اقتصادی: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، ساعتی پیش با یک فروند هواپیمای اختصاصی ساخت روسیه وارد تهران شد.

kasebeamin7سرویس اقتصادی: رییس یک اتحادیه معدنی در مغولستان خود را در برابر دوربین‌ رسانه‌ها به آتش کشید.

kasebeamin6سرویس اقتصادی: جدیدترین محصول پراید در سال ۲۰۱۵ در آفریقا رونمایی شد.

12سرویس اقتصادی: برنامه ریزی موفق هند در 30 سال بعد از انقلاب 1948 و ساختن زیربناهای نرم و سخت باعث پیشرفت این کشور گردید.

kasebeamin8سرویس اقتصادی: اخیرا شرکت چینی برنج پلاستیکی تولید کرده است که حاشیه های زیادی به وجود آورده است.

kasebeamin14سرویس اقتصادی: مرور تاریخ تجارت الکترونیک، سیر تکامل کاربرد فناوري هاي جدید ارتباطی و اطلاعاتی در این حوزه را مشخص میکند. مضافا اینکه، نگاه و کنکاش در گذشته و حال براي پیش بینی روندهای آتی تجارت الکترونیک و برنامه ریزي براي آن بسیار سودمند خواهد بود.

3سرویس اقتصادی: روزنامه وال استریت ژورنال در گزارشی به بررسی اقتصاد ایران در شرایط کنونی و پس از برداشته شدن تحریم ها پرداخت و به نقل از صندوق بین المللی پول به ایران توصیه کرد که برای ایران لازم است تا خط مشی های اقتصادی خود را تغییر دهد تا بتواند از هر گونه تخفیف یا برداشته شدن تحریم ها سودی کسب کند؛ صندوق بین المللی تاکید دارد اراده سیاسی برای ایجاد تغییرات نیاز است.

kasebeamin4سرویس اقتصادی: پایگاه اینترنتی چلینج فرانسه در خبری اختصاصی از تهدید شرکت پژو سیتروئن فرانسه برای افشای مذاکرات این شرکت با ایران خبر داد.

kasebeamin15سرویس اقتصادی: رئیس شرکت متحده هواپیما سازی روسیه اعلام کرد: روسیه دو هواپیما سوپرجت ـ 100 را با ارائه خدمات مربوطه به ایران اجاره می‌دهد.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg