شتری به خاطر نگه داشته شدن در گرمای خارج از خانه سر صاحب خود را گاز گرفت و خورد.

kasebeamin8سرویس حوادث: یک فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ 737 روسیه در فرودگاه شهر سورگوت در منطقه سیبری فرود اضطراری کرد.

kasebeamin3سرویس حوادث: منابع خبری از سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری متعلق به ناوگان هوایی روسیه حامل 212 مسافر و خدمه در صحرای سینا گزارش دادند.

Kasebeamin4سرویس حوادث: در لحظه ای تکان دهنده مرد ۲۴ ساله پاکستانی وسط خیابان، در اعتراض به درآمد پایین اش خود را سوزاند.

Kasebeamin24سرویس حوادث: مردی اهل " استرالیا " همسر خود را در مقابل چشمان دختر وحشت زده اش به قتل رساند.

Kasebeamin16سرویس حوادث: زن جوان بعد از پایین آمدن از کوه، علی رغم اوضاع وخیم جسمی و روانی به سوی نزدیک ترین مرکز پلیس رفت و مسوولین پلیس نیز او را به بیمارستان بردند.

Kasebeamin20سرویس حوادث: این موشک ها از محل شلیک یعنی دریای خزر تا هنگام اصابت به اهداف خود در سوریه از آسمان ایران و عراق عبور کرده اند.

Kasebeamin6سرویس حوادث: کمیته امدادرسانی عربستان دیروز(چهارشنبه) اعلام کرد که 204 نفر از حجاج به دلیل خرابی درهای قطار در مکه مکرمه دچار حالت خفگی و بیهوشی شدند.

Kasebeamin5سرویس حوادث: روزنامه آمریکایی از پیدا شدن جنازه یک خانواده آمریکایی که در ویلایی بزرگ در ایالت مینه سوتا به طور دسته جمعی اقدام به خودکشی کرده بودند، خبر داد.

Kasebeamin7سرویس حوادث: آتش سوزی در هتلی در مکه مکرمه، بار دیگر نیروهای آتش نشانی و امداد و نجات سعودی را به حالت آماده باش در آورد.

Kasebeamin11سرویس حوادث: سقوط پنکه سقفی در صفا و مروه ۴ نفر از زائران ایرانی در ازدحام جمعیت دچار مصدومیت جزئی از ناحیه دست شدند.

13930714000832 PhotoLسرویس اجتماعی: یک منبع کرد در موصل فاش کرد که گروهی از زنان داعشی اسامی زنان بیوه در موصل را ثبت کرده تا آنها را به "جهاد نکاح" وادار کنند.

ssssسرویس حوادث: نخستین حمله اتمی در جهان به نام آمریکا ثبت شد. این حمله را خلبانی هدایت کرد که برای چنین اقدامی مدال گرفت و تا پایان عمر هم از کرده خود پشیمان نشد.

2221سرویس حوادث: قاتل هیولا صفت در شمال ویرجینیا دستگیر و به حبس ابد محکوم شد.

4سرویس حوادث: یک مرد که صاحب مغازه حیوانات خطرناک است ، به اتهام مرگ 2 برادر کوچک که توسط مار افعی او خفه شده بودند محاکمه شد.

3سرویس حوادث: رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که یک هواپیمای متعلق به این رژیم در جنوب تل‌‌آویو، دو صهیونیست کشته شدند.

image154656سرویس حوادث : تیم های امداد و نجات اندونزی اجساد بیش از 40 نفر از قربانیان حادثه سقوط هواپیمای مسافربری مالزی را از دریا بیرون آوردند.

23سرویس بین الملل : یک دانش آموز نوجوان هندی با ورود به محوطه ببر سفید باغ وحش دهلی نو جان خود را در اثر حمله ببر از دست داد . این تصویر با موبایل یکی از بازدیدکنندگان باغ وحش گرفته شده است.

14-6-21-225050a-rekord-124سرویس حوادث : مردی که به‌خاطر نجات جان یک بچه‌گربه بدنه خودروی مدل بالای خود را شکافت به شهرت جهانی رسید.

boston

بلافاصله بعد از انفجار بمب در بوستون امریکا، یک جوان ۲۰ ساله عربستانی به عنوان نخستین مظنون معرفی شد. همچنین پلیس سرگرم بررسی تصاویر ویدیویی است که نشان می دهد، شخصی چند کوله پشتی را به محل انفجار حمل می کند.امریکا یک جوان سعودی مجروح را به عنوان مظنون بمب گذاری بازداشت کرد.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg