یک منبع آگاه خبر روزنامه صهیونیستی هاآرتص مبنی بر زخمی شدن سردار نقدی در سوریه را تکذیب کرد.

پایگاه آمریکایی در خبری مدعی شد ایران پس از دریافت سامانه موشکی اس ۳۰۰ از روسیه، استقرار این سامانه را در حومه پایتخت آغاز کرده است.

دبیرکل جمعیت دانشجویی حقوق بشر اسلامی در خصوص حوادث روی داده در کشمیر گفت: علت بحران كشمير، بدون شک شیطنت انگلیسی هاست.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به هشدار رئیس‌جمهور ایران نسبت به عواقب زیرپاگذاشته شدن برجام مدعی شد که آمریکا تاکنون کاملاً به برجام پایبند بوده و گفت که قدرت و ابزار کافی برای بازگرداندن تحریم‌های ایران، موجود است.

روزنامه دیلی میل انگلیس، تصویری از خانه منسوب به ابوبکر بغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش منتشر کرد.

مشاور پادشاه بحرین به هشدار کم‌سابقه فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران به رژیم آل‌خلیفه در پی سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین واکنش نشان داد.

رئیس جمهور روسیه نسبت به اتفاقات و درگیری که میان هواداران روس و انگلیس رخ داده بود، واکنش نشان داد.

نامه اول را رهبری پاسخ داد. اوباما نامه دومش را هنگام فتنه 88 نوشت و رهبری به نامه‌های دوم و سوم و چهارم اوباما پاسخ ندادند و در هفته‌های اخیر سخن از نامه دیگری از رییس‌جمهور آمریکاست که در آن برای مذاکره درباره حل مشکلات جهانی از ایران استمداد شده است.

رئیس پارلمان کویت از جامعه بین‌الملل درخواست کرد تمام تلاش خود برای اخراج «کنست» (پارلمان رژیم صهیونیستی) از اتحادیه بین‌المللی پارلمان‌ها را انجام دهند.

وزیر انرژی آمریکا در مصاحبه‌ با تلویزیون بلومبرگ تأیید کرد رئیس‌جمهور بعدی آمریکا می‌تواند توافق هسته‌ای با ایران را پاره کند.

سرویس سیاسی: نماینده پارلمان کویت در واکنش به لغو مصونیتش قضایی‌اش اعلام کرد حتی اگر وی را تکه‌تکه هم کنند از مواضعش در حمایت از مقاومت دست برنمی‌دارد.

سرویس سیاسی: عربستان سعودی و دیگر اعضای شورای همکاری خلیج فارس، 2 میلیون دلار به دبیر کل اتحادیه عرب رشوه داده‌اند تا «تروریستی خواندن حزب‌الله» در این اتحادیه را تسهیل کند.

سرویس سیاسی: معاون وزیر آشتی ملی سوریه می‌گوید آتش‌بس کشورش می‌تواند به حل بحران منجر شود اگر ترکیه و عربستان، به دخالت‌های خود در سوریه پایان دهند و از تروریست‌ها حمایت نکنند.

سرویس سیاسی: رئیس آژانس اطلاعات دفاعی آمریکا (بخش جاسوسی پنتاگون) روز چهارشنبه در پاسخ به سوالی درباره نقش برجام در جمع‌آوری اطلاعات از مسائل داخلی ایران گفت مایل است در این باره در نشست غیرعلنی توضیح بدهد.

سرویس سیاسی: به همت شماری از فعالان یمنی کمپین دادخواست جهانی از «دیوان بین‌المللی کیفری» برای محاکمه سران رژیم سعودی به عنوان جنایتکار جنگی راه‌اندازی شد.در صورت جمع‌آوری شمار قابل توجهی امضا این دادخواست قابلیت رسیدگی در دیوان بین‌المللی کیفری را دارد.

سرویس سیاسی: طبق اعلام وزیر خارجه عربستان، حافظ منافع آمریکا در ایران حافظ منافع عربستان سعودی نیز شد.

سرویس سیاسی: وزیر خارجه روسیه تصریح کرد گرچه مسکو تمایل دارد رابطه روسیه با آمریکا به سمت مصلحت‌گرایی بیشتر پیش رود اما به هیچ وجه گدایی رابطه بهتر با واشنگتن را نمی‌کند.

1سرویس سیاسی: رئیس اتاق ایران از سفر قریب‌الوقوع صدراعظم آلمان به ایران خبرداد و گفت: ایران پالایشگاه پلاسمای خون می‌سازد.

9سرویس اجتماعی: ۱۷۳ داعشی توسط تک تیرانداز ایرانی به درک واصل شدند.

5سرویس سیاسی: وزارت کشور عربستان با صدور بیانیه‌ای از اجرای حکم اعدام شیخ نمر باقر النمر، رهبر شیعیان این کشور خبر داد.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg