روابط عمومی شرکت گاز گلستان

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی گلستان با بیان ای مطلب که بیست و سه هزار و هشتصد هکتار مزارع کلزای استان، در شرایط خوبی قرار دارند، گفت: پیش بینی می شود از این وسعت مزارع کلزا، ۳۶ تا 40 هزار تن دانه روغنی کلزا تولید شود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از توزیع 2 هزار و نهصد و هشتاد و سه تن از اقلام پر مصرف نوروزی خانوار تا نهم فروردین 96 در بازار های گلستان خبر داد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از توزیع 2 هزار و نهصد و سی و یک تن از اقلام پر مصرف نوروزی خانوار تا ششم فروردین 96 در بازار های گلستان خبر داد.

مدیر تنظیم بازار محصولات کشاورزی سازمان جهادکشاورزی گلستان با بیان این مطلب که مردم از توزیع اقلام تنظیم بازار در استان گلستان رضایت دارند افزود: توزیع اقلام تنظیم بازار تا پایان تعطیلات نوروزی نوروزی ادامه دارد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از تعیین قیمت هر کیلو پرتغال وارداتی از کشور ترکیه به استان گلستان خبر داد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از توزیع صد ها تن از اقلام پر مصرف نوروزی خانوار تا سوم فروردین 96 در بازار های گلستان خبر داد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از آغاز به کار مجدد فعالیت مراکز توزیع میوه طرح تنظیم بازار در ایام نوروز در گلستان خبر داد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: در راستای اجرای طرح حمایتی تنظیم بازار از سوی دولت، قیمت پرتقال هر کیلوگرم ۳۹۰۰ تومان و سیب درختی هر کیلوگرم ۳۵۰۰ تومان مشخص شد.

یک هزار و پانصد تن از انواع میوه سیپ و پرتغال برای ایام شب عید در گلستان ذخیره سازی شده است و عملیات توزیع آن از 26 اسفند خواهد بود.

مدیر تنظیم بازار محصولات کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان گلستان نرخ اقلام پر مصرف ایام نوروز در گلستان را اعلام کرد.

مشتریان بانک کشاورزی تا پایان اسفندماه جاری با پرداخت معوقات خود به این بانک از بخشودگی سود و جرائم تسهیلات زیریک میلیارد ریال خود بهره مند می شوند.

دبیر خانه کشاورز استان گلستان گفت: با افزایش تولید در واحد سطح می توانیم به درآمد کشاورزان اضافه کنیم و کشاورزی را اقتصادی کنیم.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان با بیان این مطلب که سطح تولید گندم در تاریخ استان گلستان بی سابقه بوده است گفت: ما در سال گذشته بالغ بر یک میلیون و 610 هزار تن گندم در سطح استان تولید کردیم.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان با بیان این مطلب که سرانه بهره مندی هر گلستانی از جنگل حدود 2 هزار 600 مترمربع است، افزود: حدود 700 هزار اصله نهال در استان رایگان توزیع می شود.

رئیس فدراسیون صنایع غذایی ایران با بیان این مطلب که ضایعات 33 درصدی تولیدات کشاورزی را در کشور شاهد هستیم افزود: حدود 33 درصد تولیدات کشاورزی کشور در سال، قبل از مصرف، ضایعات می شود.

شورای اقتصاد قیمت خرید تضمینی محصولات زراعی در سال 1396 و محصولات باغی برای سال 95 را تصویب کردند.

برای نخستین بار، طرح کشت نشای محصول "کلزا " در مرکز تحقیقاتی جهاد کشاورزی استان گلستان با موفقیت پیاده سازی شد.

مدیر تعاون روستایی استان گلستان با بیان این مطلب که بیش از 950 تن میوه شب عید مردم گلستان ذخیره سازی شود، افزود: پیش بینی این نهاد در این است که بیش از 950 تن از انواع میوه سیب درختی و پرتغال در گلستان ذخیره سازی شود.

معاون تولیدات دامی وزیر جهاد کشاورزی با بیان این مطلب که جمهوری اسلامی ایران، هفتمین کشور تولید کننده مرغ در جهان می باشد، افزود: استان گلستان قطب تولید مرغ در کشور است.

مدیر بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان گلستان افزود: تاکنون 40 هزار نفر در گلستان زیر پوشش بیمه کشاورزی، روستایی و عشایری قرار گرفتند.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg