روابط عمومی شرکت گاز گلستان

مایکروسافت با رونمایی از جدیدترین نسخه ی سیستم عامل خود، یعنی ویندوز ۱۰، از شیوه ی جدید عرضه ی به روز رسانی برای آن پرده برداشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ در هر دو نسخه ی دسکتاپ و موبایل ویندوز ۱۰، به روز رسانی ها به صورت خودکار انجام می گیرند و کاربران نمی توانند مانند نسخه های پیشین این سیستم عامل، بر روی آن مدیریت و نظارتی داشته باشند. این شیوه ی به روز رسانی با این که از بعضی جهات دارای نکات مثبتی است، ولی برای برخی از کاربران مشکل ساز می باشد. با وینفون همراه باشید.

بسیاری از کاربران هستند که به دلایل خاصی دوست ندارند به روز رسانی جدیدی را دریافت کنند، ولی ویندوز ۱۰ این اجازه را به آن ها نمی دهد و خود، به صورت خودکار به روز رسانی را دریافت می کند و تنها به شما اجازه می دهد که زمان نصب آن را مدیریت کنید (آن هم به صورت محدود!). تا کنون برای غیر فعال کردن به روز رسانی های خودکار ویندوز ۱۰ دسکتاپ راه حل های متعددی ارائه شده ولی هیچ راهی برای غیر فعال کردن آن بر روی دستگاه های موبایل وجود نداشته است.

مدتی قبل گروهی از توسعه دهندگان XDA موفق شدند که گوشی های ویندوز ۱۰ موبایل را جیلبریک (اینتروپ آنلاک) کنند و در همین راستا، شاهد اضافه شدن قابلیت های جدیدی به برخی از گوشی ها هستیم. پیش از این ما، مواردی ار جمله اضافه کردن قابلیت دبل تپ، اضافه کردن کار با دستکش، تغییر فونت و… را به شما آموزش دادیم. حالا به لطف همین جیلبریک، روشی ارائه شده که شما می توانید با انجام چندین تغییر کوچک، به روز رسانی خودکار ویندوز ۱۰ موبایل را غیر فعال نمایید که برای بسیاری از کاربران می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.

برای غیر فعال کردن و مدیریت بر روی دریافت به روز رسانی ها، در ابتدا نیاز دارید که دستگاه خود را طبق این روش، اینتروپ آنلاک (جیلبریک) کنید. همان طور که پیش از این نیز گفته شده است، انجام این کار تنها به کاربران حرفه ای پیشنهاد می شود و اگر شما این فرایند را به درستی دنبال نکنید، ممکن است به دستگاه خود آسیب وارد کنید.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

dgfgdfg