Kasebeamin6سرویس حوادث: دولت بلژیک درپی سلب تابعیت یک زن مغربی تبار به علت پرداختن به فعالیت ها علیه امنیت ملی است .

Kasebeamin9سرویس اجتماعی: هرناندز موفق شده است رکود بلندترین پاهای دنیا را در کتاب گینس به نام خود ثبت کند.

Kasebeamin8سرویس متفرقه: در جنوب شبه جزیره یوکاتان در مکزیک، رودخانه ای در زیر آب مخفی شده است!

kasebeamin.ir16سرویس متفرقه: برترین تصاویر جهان در ۲۱ شهریور ۹۴.

3666سرویس متفرقه: کشف این گونه جدید دریایی نشان می دهد دانش ما از اعماق اقیانوسها هنوز بسیار ناچیز است و هر سفر تحقیقاتی یک ماجراجویی و فرصتی تازه برای شناخت زمین و موجودات روی آن است.

12112سرویس گردشگری: سفر به دور دنیا و کشف مکانهای جدید حقیقتا شگفت انگیز است.هنگامی که به مقصد رسیدید احتمالا دلتان می خواهید بیشتر پیش رفته و جاهای دیگر را هم کشف کنید.

000000 سرویس متفرقه: خدای خطای دید جهان سازه هنری ۲۰ متری در لندن خلق کرد که دوباره همگان را شوکه کرد! خانه ای که از وسط به دو نیم شده و نیمه بالایی از هر زاویه در هوا معلق به نظر میرسد.

3333سرویس متفرقه: در شهر بارسلونا اسپانیا منطقه ای به نام ایکزامپل قرار دارد که در قرن 19 میلادی بدلیل رشد شهر اسپانیا ساخته شد،این منطقه دارای معماری یکسانی است به طوری که امکان گم شدن در آن وجود دارد!

3440295 87888سرویس متفرقه: قهرمان موتور کراس استرالیایی به رؤیای موج سواری با موتور سیکلت خود تحقق بخشید.

300px-کوه ابوقبیسسرویس متفرقه:كوه ابوقبيس در شمال ‌شرقي مسجدالحرام و مشرف بر آن است. در فضيلت اين كوه آورده‌اند كه چون حجرالاسود از بهشت فرود آمد، در اين كوه به وديعت گذاشته شد. سپس ابراهيم آن را در ساخت كعبه به كار برد.

1410776128 merajiha_3سرویس چند رسانه ای : قسمت سوم فیلم ارزشی معراجی ها قابل دریافت شد.

39490 602سرویس اجتماعی : این پسر بچه در تاریخ 1783 در روستایی در بنگال بدنیا آمد. خانواده او قصد کشتن او را داشتند تا وقتی متوجه شدندکه میتوانند با چهره عجیب او صاحب ثروت شوند

marمحققان هر دو موجود را مرده یافتند و متوجه شدند مار ماده ترکیده (مار ۴.۲ گرم) و هزارپا (۴.۸ گرم) از بدنش بیرون زده است. ظاهرا اشتباه محاسباتی که مار مرتکب شده باعث این حادثه در منطقه موسوم به گولیم گراد یا جزیره مارها شده و موضوع در مجله اکولوژیا بوسیله محقق صرب لجیلجانا توماسویچ منتشر شده است.

2113489 161تصاویر فوق متعلق به جوانی در استان فوجیان چین است که هنگام شوخی با یک لاک پشت و به دنبال تلاش برای بوسیدن او گرفته شده که با گاز گرفته شدن لبانش توسط لاک پشت و عواقب آن مواجه شد.

9

این دختر بچه شش و نیم کیلو وزن و حدو23 اینچ قد دارد و به طور طبیعی متولد شده است.

24

کمیته پژوهش های علمی براساس حکم یکی از علمای وهابی اعلام کرد: ، خرید و فروش و اهدای گل به بیماران حرام است.

khabar

یک رعد و برق زیبا در آسمان و در روی زمین چه اثراتی را در پی دارد ؟ آیاگوشه ای ناچیزی از قدرت خالق جهان را نمی رساند؟

13910924000166 PhotoA

به گزارش پایگاه خبری کاسب امین به نقل از پایگاه خبری المنار، خاخام یوسف کوهین از مبلغان جریان صهیونیستی در داخل رژیم صهیونیستی که از اعضای حزب تندرو «شاس» بود به اسلام گرویده است.

اولين شهردار زن مسلمان از اينکه توانسته است با پوشش اسلامي کامل در اروپا به موفقيت برسد، ابراز خوشحالي کرد.

124599 925

اين خبر مربوط مي شود به پرده برداري از يك اتفاق بسيار عجيب در مكزيك.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg