دهمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین، با حضور 75 هنرمند از 27 استان کشور و 93 هنرمند از گلستان کار خود را در شهر گرگان آغاز کرد.

همزمان با فرا رسیدن روزجهانی استاندارد، همایشی در همین راستا با حضور مسئولین اقتصادی استان در تالار فخر الدین اسعد گرگانی برگزار گردید.

اگر چه حدود شش ماهی تا پایان سال و واریز عیدی کارکنان باقی مانده اما شواهد نشان می‌دهد که رقمی حدود ۷۵۰ هزار تومان به عنوان پاداش پایان سال در نظر گرفته خواهد شد. رقم نهایی با تصویب هیات وزیران تعیین می‌شود.

اگر چه حدود شش ماهی تا پایان سال و واریز عیدی کارکنان باقی مانده اما شواهد نشان می‌دهد که رقمی حدود ۷۵۰ هزار تومان به عنوان پاداش پایان سال در نظر گرفته خواهد شد. رقم نهایی با تصویب هیات وزیران تعیین می‌شود.

گروه صنعتی کرمان موتور متولی فروش خودروهای لیفان و جک در اقدامی عجیب خود به نمایندگی های فروش خود دستور داد تا تحویل و فروش خودرو ایکس ۶۰ را متوقف کند.

رئیس اتاق اصناف ایران از لغو برگزاری نمایشگاه های غیرقانونی فروش فصلی حکیمیه ، ارم و تهرانپارس خبر داد.

یکی از کارشناسان مسائل روز کشور در یادداشتی عنوان کرد که آیا قرارداد های جدید نفتی(IPC ) به سرنوشت برجام دچار می شود؟

قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت از احتمال تمدید طرح ارایه تسهیلات به واحدهای تولیدی کوچک و متوسط خبرداد و گفت: هر واحد به طور میانگین یک میلیارد تومان تسهیلات از بانک دریافت می‌کند.

اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد هیأت رئیسه این اتاق ضمن قدردانی از تلاش‌‌های جلال‌پور استعفای وی را به رسم امانت تا بهبود و سلامت کامل محفوظ نگه خواهد داشت و در این مدت عهده‌دار وظایف اتاق ایران خواهد بود.

رئیس اتاق بازرگانی،‌ صنایع و معادن ایران صبح امروز استعفای خود را رسماً اعلام کرد.

هم اکنون در قوانین موجود در نظام بانکی می توان از کارت های عضو شبکه شتاب تا 500 هزار تومان نیز برداشت کرد.

در 3 ماهه ابتدایی سال 95 در تاریخ 26 هر ماه یارانه واریز گردیده و زمان پرداخت یارانه این ماه نیز 26 تیر اعلام شده است.

نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: اگر تعهدات مالی ایران به AFTF موجب زیان برای کشور شود برای ما قابل قبول نیست و از رئیس جمهور می‌خواهیم با دقت موضوع تعهدات ایران به AFTF را بررسی کند.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه قیمت مرغ از نیمه تیرماه کاهش می‌یابد، گفت: به دلیل اینکه میزان جوجه‌ریزی در اردیبهشت‌ماه سال جاری کاهش یافته است هرکیلوگرم مرغ ۷۶۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

در حالی یکی از اعضای ارشد هواپیماسازی بوئینگ در واکنش به انتقادات برخی نمایندگان جمهوریخواه از توافق با ایران در خصوص فروش هواپیما دفاع کرده که خبرها حکایت از خرید ۳۴ فروند هواپیمای پهن‌پیکر بوئینگ توسط ایران ایر دارد.

بانک صادرات اعلام کرد: به منظور بزرگداشت لیالی قدر و فراهم شدن فرصت بیشتر برای بهره مندی از فیوضات معنوی این شب ها، در روزهای نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان شعب این بانک با دو ساعت تاخیر آغاز به کار می کنند.

سود بانکی امروز برای دومین بار طی شش ماه گذشته کاهش یافت تا فاصله بین نرخ سود با نرخ تورم کم شود، اما اکنون سوال این است که تکلیف افرادی که پیش از کاهش نرخ در بانک‌ها سپرده‌گذاری کردند چگونه خواهد بود؟

با امضای قرارداد نهایی شرکت مشترک ایران خودرو- پژو «ایکاپ IKAP» از امروز به صورت رسمی آغاز بکار کرد.

سود جویی برخی افراد این روز ها سبب شده تا لوازم ارایشی و داروهای قاچاق و تقلبی زیر سایه سالن های بدنسازی، ارایشگاه ها و داروخانه ها عرضه و زنگ خطر سلامت جامعه را به صدا در آورد.

رییس اتاق تعاون، از اجرای طرح سبد خرید جهیزیه ایرانی برای تسهیل امر ازدواج جوانان خبر داد.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg