چرخ های هواپیمای شرکت قشم ایر به مقصد فرودگاه ارومیه باز نشد.

عصر دیروز مرد جوانی با مراجعه به بیمارستان آبان، از وقوع یک مورد تیراندازی به مدیرکل سازمان جنگل ها ومراتع کشور خبر داد. با اعلام این حادثه تیم تحقیق پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کرده است.

منتخب مردم مراغه در مجلس دهم بامداد امروز در اثر سانحه رانندگی در آزادراه قزوین- زنجان درگذشت.

سرویس حوادث: حادثه دلخراشی دیروز در اسلامشهر رخ داد که در آن حداقل یک نفر از شهروندان فوت کرد و ۶ نفر دیگر به شدت مجروح شدند.

سرویس حوادث: پل عابری که ماه ها در سه راه اندیشه شهرستان ملارد بدون هیچگونه مانع و علامت هشداری در حاشیه خیابان رها شده بود بالاخره منجر به حادثه ای تلخ شد و یک کشته بر جا گذاشت.

سرویس حوادث: سخنگوی اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: برخورد قطار با خودروی پراید در جاده ساری ـ قائم‌شهر، حادثه‎ساز شد.

سرویس حوادث: لحظاتی قبل پرواز ساعت 16:30 دقیقه هواپیمای زاگرس از باند فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد خارج شد و بال آن شکست.

7سرویس حوادث: رئیس بیمارستان امام خمینی بهشهر با تأیید مرگ پیرمرد 90 ساله در جریان درگیری در این بیمارستان، گفت: وی بر اثر اصابت ضربه چاقو فوت کرده است.

kasebeamin9سرویس حوادث: ۲ سارق مسلح که نقاب به‌صورت داشتند وارد یک طلافروشی در مشهد شدند و پس از قتل طلافروش بیش از ۲ کیلو طلا سرقت کردند.

kasebeamin13سرویس حوادث: یک مقام مسئول فرودگاه مهرآباد گفت: ساعت 7:30 امروز یک فروند بوئینگ 747 ماهان مسیر تهران-بندرعباس دچار نقص فنی شد و به فرودگاه مهرآباد برگشت.

kasebeamin13سرویس حوادث: بی‌احتیاطی راننده پیکان زمان نقص فنی ماشینش، تصادف زنجیره‌ای خودروهای لوکس را رقم زد. در این سانحه خودرو پیکان به خاطر شدت برخورد، دو تکه شد.

Kasebeamin50سرویس حوادث: مدیر عملیات پزشکی حج پس از ۱۳ روز عملیات امدادی و درمانی از ناگفته‌های نجات ۶۰۰ حاجی در حادثه مِنا گفت و دلایل چگونگی نرسیدن آمار ۴۶۴ جانباخته ایرانی فاجعه منا به یک هزار نفر را نیز تشریح کرد.

Kasebeamin6سرویس حوادث: معاون حج و زیارت استان زنجان از مرگ یک زائر ۸۵ ساله زنجانی بر اثر سانحه رانندگی در مکه خبر داد و گفت: بقیه حجاج در سلامت کامل به‌سر می‌برند.

Kasebeamin11سرویس حوادث: این تصاویر مربوط به تصادف گرانقیمت یک دستگاه خودرو ه”بی او و” و یک دستگاه “مرسدس بنز” است که در خیابان شریعتی تهران اتفاق افتاد.

Kasebeamin12سرویس حوادث: 3 کشته در حادثه رانندگی در مراسم عروسی احتیاطی و رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی توسط راننده یک دستگاه خودرو در شهرستان تکاب در آذربایجان غربی جشن عروسی یک خانواده را به عزا تبدیل کرد.

kasebeamin18سرویس حوادث: شب گذشته جسد فردی مذکر و تقریبا 24 ساله در ورودی غربی شهر گلوگاه پیدا شده است.

Kasebeamin17سرویس حوادث: حوالی ظهر روز جمعه دو دستگاه خودروی پراید در خیابان اندیشه واقع در سهروردی به شدت با هم برخورد کردند.

Kasebeamin3سرویس حوادث: رییس اداره راه و شهرسازی بخش لاریجان شهرستان آمل از مصدوم شدن دو سرنشین خودروی سواری در جاده هراز در پی بارش شدید باران و ریزش سنگ های معلق چهارشنبه شب در این جاده خبر داد.

Kasebeamin14سرویس حوادث: سقوط یک خودروی سواری در خانه ویلایی واقع در منطقه میرآباد شهرکرد، موجب تخریب بخشی از این خانه شد.

kasebeamin18سرویس حوادث: صبح امروز در نان سنگک خریداری شده در یکی از نانوایی های جزیره کیش سوسک یافت شد.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg