منتخب مردم مراغه در مجلس دهم بامداد امروز در اثر سانحه رانندگی در آزادراه قزوین- زنجان درگذشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از تسنیم، محمدعلی حسین‌زاده در کیلومتر 63 باند جنوبی آزادراه قزوین - زنجان بر اثر واژگونی خودرو جان باخت و بقیه سرنشینان آن مصدوم شده و به بیمارستان منتقل شدند.

محمدعلی حسین‌زاده با کسب 50 هزار و 980 رای به عنوان منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از مراغه، عجب‌شیر، سراجو و قلعه‌چای راهی بهارستان شده بود.

محمدعلی حسین زاده

تصاویر تصادف نماینده مراغه در جاده قزوین-زنجان

تصاویر تصادف نماینده مراغه در جاده قزوین-زنجان

وی در سال 1356 در خانواده‌ای متدین، مذهبی و حسینی در محله تاریخی و بزرگ بیرون قلعه شهرستان مراغه متولد شد و تاکنون در پست‌هایی همچون نماینده تام‌الاختیار نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در شورای نظارت بر نشریات و تشکل‌های سیاسی دانشگاه تهران، مشاور شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت ریاست جمهوری، مشاور بنیاد شهید در معاونت حقوقی و امور مجلس، عضو هیئت‌مدیره و معاونت انجمن علمی انقلاب اسلامی ایران، نماینده وزیر علوم تحقیقات و فناوری در دانشگاه حضرت فاطمه معصومه (س) و هم‌چنین عضو شورای تحریریه نشریه معارف ویژه استادان گروه‌های معارف اسلامی سراسر کشور مشغول خدمت بوده‌است.

حسین‌زاده در مقطع دکترا از بورسیه شدن در دانشگاه‌های فرانسه انصراف داد و در داخل کشور بورسیه هیئت علمی دانشگاه تهران در مقطع دکترا در رشته انقلاب اسلامی ایران شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg