در آستانه فرا رسیدن دهه فرخنده کرامت، ضریح مطهر حضرت علی بن الموسی الرضا(ع) در مشهد مقدس غباروبی و عطر افشانی شد.

بهمن زرین‌پور بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در سن 75 سالگی به دلیل بیماری ریوی درگذشت.

عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: قائلینی که روز ۲۹ هر ماه به استهلال می‌پردازند، معتقدند اگر هلال دیده شود ماه ۲۹ روزه تمام می‌شود و اگر هلال رؤیت نشد ماه ۳۰ روزه می‌شود از این رو سه‌شنبه اول ماه خواهد بود.

عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه امسال شرق و غرب عالم در یک روز عید فطر دارند، گفت: 16 تیر امکان رؤیت هلال ماه وجود ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با توجه به عدم اقدامات لازم برای صدور ویزای ایرانیان از سوی عربستان، حج تمتع زائران ایرانی در سال۹۵ منتفی است.

سبب اینکه موسى جنازه یوسف را از مصر حمل کرد، آن بود که باران بر بنى اسرائیل نیامد. پس خداى عزوجل به موسى وحى فرمود جنازه یوسف را بیرون آورد.

سرویس فرهنگی و مذهبی: رهبر معظم انقلاب اسلامی، درگذشت هنرمند برجسته و متعهّد آقای فرج‌الله سلحشور را تسلیت گفتند.

سرویس اجتماعی: کارگردان سریال فاخر و پر بازدید کشور، یوسف پیامبر(ع)، جان به جانان تسلیم کرد.

9سرویس فرهنگی و مذهبی: «ولی‌الله مؤمنی» بازیگر پیشکسوت سینمای ایران که این روزها در حال ایفای نقش در سریال «معمای شاه» بود، ساعاتی قبل بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت.

5سرویس فرهنگی و مذهبی: آیسسکو برگزاری اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی که قرار بود سال ۲۰۱۷ در مشهد برگزار شود را در سایه سکوت خبری مسئولان فرهنگی، از ایران پس گرفت؛ اقدامی که ردپای عربستان در آن به خوبی مشهود است.

kasebeamin10سرویس فرهنگی و مذهبی: بنابر تصریح روایات انگشتر عقیق خواصی عجیب دارد. از این رو، امام رضا (ع) ضمن احادیثی توصیه هایی در باب استفاده از این انگشتر کرده اند.

Kasebeamin.ir23سرویس فرهنگی و مذهبی: اولین شب عزاداری ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی رحمه الله در حال برگزاری است.

Kasebeamin17سرویس فرهنگی و مذهبی: واقعه عاشورا به شکلی حزن‌انگیز اتفاق افتاد تا وجدان امت را تکان بدهد و شخصیت اعتقادی‌اش را از نو زنده کند. واقعه عاشورا فقط یک اتفاق حزن‌انگیز تاریخی نیست، بلکه شکلی کامل از تجسم جنگ حق و باطل است.

Kasebeamin1سرویس فرهنگی و مذهبی: همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله‌الحسین‌علیه‌السّلام، امسال نیز همچون سال‌های گذشته مجلس عزاداری در حضور رهبر معظم انقلاب برگزار خواهد شد.

Kasebeamin5سرویس فرهنگی و مذهبی: شرکت سینمایی نور تابان تهیه کننده و پخش کننده فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» آخرین آمار فروش این فیلم سینمایی را اعلام کرد.

Kasebeamin8سرویس فرهنگی و مذهبی: اولین عکس از سریال در حال ساخت «در حاشیه 2» به کارگردانی مهران مدیری منتشر شد.

kasebeamin222سرویس فرهنگی و مذهبی: همزمان با آغاز ماه محرم، حرم مطهر هشتمین امام شیعیان، حضرت علی بن الموسی الرضا(ع)، رنگ عزا به خود گرفت.

kasebeamin2سرویس فرهنگی و مذهبی: نزول امام حسین علیه‏السلام به زمین کربلا، روز پنجشنبه دوم محرم سال شصت و یک بوده است.

Kasebeamin47سرویس فرهنگی و مذهبی: استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه امروز شک در جامعه اسلامی بیداد می‌کند، گفت: شک آفتی است که دشمن برای فاصله گرفتن از دین به جان مردم انداخته و شک‌های زیاد موجب شده دعاهای مردم به اجابت نرسد.

Kasebeamin29سرویس فرهنگی و مذهبی: رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: در منا و عرفه کسی حق ندارد خیابان را ببندند و اسکورت برای عبور یک شاهزاده درست کند. حتی کسی که مجرم هست حق ندارند او را دستگیر کنند مگر اینک‌ه از مکه خارج شود.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg