شبکه اجتماعی موبایلی کاملاً ایرانی "سلام " امکانات اینستاگرام و تلگرام را باهم دارد.

5سروس علمی و فناوری؛ پس از گذشت هشت سال از راه‌اندازی سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملی ایران (سبا)، این بانک با هدف ارائه کامل‌ترین مجموعه خدمات بانکداری الکترونیک به مشتریان و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های حوزه فناوری اطلاعات و یکپارچه‌کردن خدمات قابل ارائه به آن‌ها، سامانه بانکداری اینترنتی جدید خود با عنوان «بام» را راه‌اندازی کرد.

kasebeamin3سرویس علمی و فناوری: نتیجه جلسه روز گذشته کارگروه فیلترینگ اعلام شد.

kasebeamin11سرویس علمی و فناوری: حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: فیلترینگ تلگرام فردا در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه بررسی‌ می‌شود.

kasebeamin2سرویس علمی و فناوری: در حالی که کاربران ایرانی پنجمین بازدیدکننده موتور جست‌وجوی گوگل در جهان هستند با هدف تقویت خدمات بومی موتور جست‌وجوی پارسی‌جو آغاز به کار کرد.

Kasebeamin2سرویس علمی و فناوری: موضوع فیلترینگ نرم‌افزار «تلگرام» که از مدت‌ها پیش بارها مطرح شده بود، به نظر می‌رسد این‌بار وارد فاز جدی‌تری شده باشد.

kasebeamin.ir6سرویس علمی و فناوری: پیام‌رسان موبایلی تلگرام بر خلاف برخی ادعاها همچنان در ایران سر پاست و دستوری برای فیلترینگ این نرم‌افزار وجود ندارد.

kasebeamin1سرویس علمی و فناوری: رایتل هم سیم کارت کودک به بازار ارائه کرد.

3سرویس علمی و فناوری: طراح موتور جست‌وجوی ایرانی یوز گفت: ایرانیان روزانه 25 میلیون بازدید از گوگل دارند و ایران چهارمین رتبه استفاده‌کنندگان از گوگل را دارد.

16سرویس علمی و فناوری: پس از یکبار تمدید آخرین مهلت قطع سیم‌کارت‌های بی‌هویت، 22 بهمن ماه آخرین مهلت مالکان سیم‌کارت‌های بی‌هویت برای ارسال کد ملی است.

2سرویس علمی و فناوری : با موفقیت در دسترسی به امکان فیلترینگ هوشمند و صرفا با مسدودسازی محتوای مجرمانه، نیاز به فیلتر کردن کامل ابزارهای پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی از بین رفت.

6سرویس علمی و فناوری : استفاده از نسل 4 اپراتور دوم تلفن همراه، نیازمند تعویض سیم کارت و اعمال تنظیمات در گوشی مشترک است.

8سرویس علمی و فناوری : شرکت ارتباطات وایمکس مبین‌نت اعلام کرد: مجوز پیاده سازی شبکه‌ ارتباطی باندپهن بی‌سیم با فناوری نسل چهارم به این شرکت اعطا شده است.

97سرویس علمی و فناوری : رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: آن چیزی که مدنظر آقایان و مراجع بوده و در کمیسیون هم طرح شده قطعا بر روی نسل سوم ارائه نمی‌شود اما پروانه ایرانسل جای خودش است.

kasebeamin6سرویس علمی و فتاوری : مشترکان ایرانسل به مناسب فرا رسیدن ماه مبارک رمضان راهی "جزیره هوشمند" شدند و همراه اولی ها از امکان مکالمات رایگان تا ۵۵ دقیقه برخوردار شدند اما مشترکان تالیا و رایتل فقط پیام تبریک گرفتند.

kasebeamin1سرویس علمی و فناوری : قائم مقام سازمان فضایی ایران گفت: ماهواره‌های ایرانی شریف‌ست، تدبیر و فجر در حال حاضر آماده هستند و انشاء‌الله تا پایان سال ماهواره ناهید نیز قابلیت پرتاب را دارا خواهد بود.

mobسرویس علمی و فناوری : در مراسمی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجاء سامانه فروش موبایلی بلیت قطار راه اندازی شد.

12541شرکت Power Practical با استفاده از آب‌جوش امکان شارژ گوشی‌های موبایل را فراهم کرده است.

3gوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این که رایتل نیز شامل سیم کارت نسل سوم است، توضیح داد: اما نسل سه که قرار است در اختیار همه مردم قرار گیرد بسیار پیشرفته تر و با امکانات بالاتری خواهد بود.

iSim

شرکت ایرانسل از عرضه سیم‌کارت دائمی “آی‌سیم” را با “پیش شماره خاص و جدید ۰۹۰۲″ به بازار ارتباطات کشور خبر داد.

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg