4538سرویس متفرقه: در پدیده‌ای نادر از چشمان دختری در بخش زرین‌آباد شهرستان دهلران به جای اشک، بلور شیشه‌ای خارج می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین؛ سارا سلیمانی دختر ١٤ ساله دهلرانی هر روز ٤ تا ٥ مرتبه با این مشکل مواجه می‌شود و از چشمش جسم شیشه‌ای بیرون می‌آید و با هربار خارج شدن شیشه از چشمش با درد شدید در کره چشم مواجه و ناچار است این درد را تحمل کند.

خانواده این دختر به‌شدت نگران بوده و به‌دنبال این هستند تا با مراجعه به متخصص چشم این پدیده را معالجه کنند. در مراجعاتی که این دختر به چشم پزشک داشته عنوان کرده‌اند که این پدیده از نظر علمی غیرقابل توجیه است. سارا سلیمانی دراین‌باره به خبرنگار ایرنا می‌گوید: از فروردین ماه سال‌جاری دچار این عارضه شده و همچنان ادامه دارد. هنگام نگاه کردن به آینه در اثر برخورد توپ با آن و شکسته شدن آینه، بعد از سه روز دچار این عارضه شد.

وی گفت: بعد از برخورد شیشه به چشمم تا یک ساعت قدرت بینایی خود را از دست دادم، روزانه چهار تا شش قطعه شیشه از چشمش خارج می‌شود و بعد از خروج هر شیشه دچار درد شدید می‌شود. این شیشه‌ها از قسمت پایین چشمم که دچار ورم می‌شود، خارج و با خروج شیشه‌های بزرگ حتی از چشمم خون نیز جاری می‌شود.

پدر سارا سلیمانی می‌گوید: بعد از سه روز با دیدن این صحنه بسیار تعجب کرده و به پزشک عمومی بخش زرین‌آباد مراجعه کردیم که پزشک عنوان کرد باید به متخصص چشم مراجعه کنید.

بهزاد سلیمانی اضافه کرد: ٤ ماه است که دخترم با این عارضه مواجه شده و چشم پزشکان نیز از معالجه آن عاجز هستند و برای مداوا باید به مرکز مراجعه کنیم. این شیشه‌ها در اسید نیز حل نمی‌شوند، چشم پزشکان اظهارنظر خاصی نکرده‌اند ولی آن ‌را شیشه خارجی عنوان می‌کنند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg