رییس اداره ثبت و احوال شهرستان آزادشهر، میانگین سن ازدواج پسران و دختران در این شهرستان را اعلام کرد و گفت: ميانگين سن ازدواج در پسران حدود ٢٧ سال و ميانگين سن ازدواج دختران ٢٢/٥ سال می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از آزادشهر؛ "سيف الله ملك دار" رييس اداره ثبت احوال شهرستان به مناسبت سوم دي ماه روز ملي ثبت احوال در جلسه شوراي اداري این شهرستان از صدور كارت هوشمند ملي و همچنين تعويض شناسنامه هاي فرسوده  خبر داد و گفت: این موضوعات به عنوان مهمترين ماموريت هاي در حال انجام اداره ثبت احوال شهرستان است.

وی در ادامه افزود: در ٩ ماه گذشته تعداد ١٧٢٥ مورد ولادت در شهرستان روی داده است که در مقابل نیز تعداد ٣٥٥ مورد وفات در این شهرستان داشته ایم.

"ملک دار" در خصوص میانگین سن ازدواج در این شهرستان نیز اشاره ای داشت و تصریح کرد: ميانگين سن ازدواج در پسران حدود ٢٧ سال و ميانگين سن ازدواج دختران ٢٢/٥ سال است.

رییس اداره ثبت و احوال شهرستان آزادشهر در ادامه صحبت های خود گفت: اسم "ابوالفضل" به عنوان بيشترين اسم مورد استفاده پسر با ٤٦ مورد و اسم "فاطمه" به عنوان بيشترين اسم مورد استفاده دختر با ٥٨ مورد در این شهرستان به ثبت رسیده است.

وی همچنین اشاره ای به آمار ازدواج و طلاق در این شهرستان داشت و افزود: تعداد ١٠٣٤ مورد ازدواج در این شهرستان به ثبت رسیده است که در مقابل نیز، تعداد ٢٣١ مورد طلاق در مراکز تعیین شده ثبت گردیده است که با توجه به عدم وجود دفتر ثبت طلاق در شهرستان راميان همه موارد طلاق اين شهرستان در دفتر ثبت طلاق در شهرستان آزادشهر انجام مي شود.

گفتنی است، شهرستان آزادشهر در شرق استان گلستان واقع شده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg