فرماندار بندرگز با بیان این مطلب که مسابقه و امتحانی بزرگ در راه است افزود: حضور کاندیدا ها در عرصه رقابت، حضور در عرصه مسابقه خدمتگذاری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از بندرگز٬ علی اصغر میرزایی٬ فرماندار شهرستان بندرگز در غرب گلستان گفت: ما جدای از میدانها و مسابقات ورزشی بناست در یک مسابقه و امتحان بزرگ دیگری شرکت کنیم که در این مسابقه همه مردم شریف و انقلابی ایران ، قرار است مشارکت نمایند و آن شرکت و حضور پرشور در دو انتخابات مهم و در پیش رو ، دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاست که بطور همزمان در 29 اردیبهشت ماه سالجاری در سراسرکشور عزیز ایران برگزار می گردد.

وی افزود: حضور کاندیدا ها در عرصه رقابت ، حضور در عرصه مسابقه خدمتگذاری است. یعنی ما در انتخاب افرادی که قرار است در پای صندوقهای رای انتخاب بکنیم باید مشخصه ها و ویژگیها وبرنامه های افراد را در نظر بگیریم و به افراد لایق و توانمندی که آمادگی خدمت و خدمتگذاری را دارند توجه بکنیم.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان به ویژگیها و مشخصات ریاست جمهوری که در قانون اساسی و انتخابات مطرح است از رجال سیاسی و مذهبی کشور باشد یعنی کسانی که در صحنه های مختلف سیاسی و مذهبی انقلاب جزو سرآمد و افراد مطرح باشند و دومین مشخصه مدیر و مدبر باشد یعنی به کسانی توجه بکنیم که توانایی مدیریت کشور را داشته باشند.

میرزایی تصریح کرد: مقدمه و زیر بنای کار این است که ما به کاندیداهای شوراهای شهر و روستا توجه بکنیم و این توجه و انتخاب افراد لایق و توانمند قطعا بازوان قوی و کارآمدی برای رئیس جمهورمنتخب و دولت خواهد شد.

فرماندار بندرگز در پایان٬ کنکاش و توجه و پژوهش ما به شاخصه ها و مشخصه های کاندیداها توجه به سرنوشت خود و کشور دانست و خاطر نشان کرد: انتخاب  افراد دلسوز ، لایق و توانمند و انقلابی در عرصه اجرایی و خدمتگذاری کشور ، خدمت به همه جامعه خواهدبود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg