بخشدار نوکنده از شوراهای اسلامی به عنوان ارکان مهم در تصمیم گیری های اداره کشور یاد کرد و گفت : این نهاد مردمی در عمران و آبادنی شهر و روستا نقش بسزایی دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از بندرگز؛ "سعید هراتی" در گفت و گوی خبری با گرامیداشت روز ۹ اردیبهشت به عنوان روز شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: شوراهای شهر و روستا نهادهای محلی منتخب مردم هستند و به موازات این انتخاب‌ها توسعه و مدیریت شهری و روستایی صورت می‌گیرد.

وی ، توسعه را مستلزم مشارکت مردم عنوان کرد و افزود: نظارت ، برنامه‌ریزی و کنترل عمل شوراها نیز باید با حضور مردم صورت گیرد.

این مسوول اظهار داشت: حرکت به سوی نظام شورایی در روند توسعه و سازندگی کشور تاثیر بسزایی دارد و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا باید در جهت توسعه شهرها و روستاها تلاش کنند.

بخشدار نوکنده تصریح کرد: تعامل منطقی شورا با دستگاههای اجرایی و مردم و اطلاع رسانی بهنگام در خصوص مشکلات و جذب نظرات و مشارکت مردم در آبادانی منطقه ای را از مهمترین وظایفی دانست که باید در دایره توجه شوراها قرار گیرد.

هراتی خاطرنشان کرد: چنانچه شوراها خواسته مردم را پیگیری کنند و مدیران نیز برای تحقق خواسته‌های مردم تلاش کنند فاصله‌ای بین شورا ، مردم و مسوولان وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg