بخشدار و رییس ستاد انتخابات بخش نوکنده گفت: کار ستاد انتخابات از ماه های گذشته آغاز شده و بر اساس فرایند تعریف شده همه دستورالعمل ها در موعد مقرر انجام گرفته و آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسای کاسب امین از بندرگز؛، "سعید هراتی" در گفت و گوی خبری در خصوص این خبر گفت: اعضای هیات های اجرایی ، نظارت و بازرسی در نوکنده آماده برگزاری یک انتخابات پر شور هستند و برای این مهم هیچگونه مشکلی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه در ۲۹ اردیبهشت ماه امسال دو انتخابات مهم برگزار می شود افزود : ناظران و عوامل اجرایی بر هر چه بهتر برگزار کردن این دو انتخابات نظارت کامل دارند و کسی نباید براساس سلایق شخصی خود کاری انجام دهد.

"هراتی" با بیان اینکه در ایران انتخابات متعددی برگزار شده و این نماد مردم سالاری دینی است افزود : ایران تجربه های خوبی در زمینه برگزاری انتخابات دارد و همه انتخابات حساس بودند و دشمنان برای نیامدن مردم به صحنه برنامه ریزی می کنند.

بخشدار نوکنده در پایان اظهار داشت: حضور حداکثری در انتخابات برگ زرین دیگری به تاریخ پرافتخار کشور می افزاید و مردم یکپارچه ، متحد ، منسجم و آگاهانه شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg