همزمان با آغاز رسمی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا حضور گسترده مردم نوکنده در پای صندوق های رای برای خلق حماسه سیاسی کم نظیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از بندرگز؛ "محمد ابراهیم شربتی" مسوول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بخش نوکنده گفت: از اولین دقایق صبح روز جمعه ۲۹ اردیبهشت برخلاف جمعه های دیگر گوشه و کنار شهر و در جای جای بخش نوکنده جمعیت زیادی از زنان و مردان با در دست داشتن شناسنامه در تردد هستند. 

وی افزود: نوکنده حال و هوای انتخاباتی به خود گرفته و شور و شوق خاصی در سراسر این شهر و روستاهای آن دیده می شود و در شعب اخذ رای جمعیت زیادی از زنان و مردان در صف ایستاده اند تا بتوانند در انتخابات شرکت کنند. 

"شربتی" تصریح کرد: حضور یکپارچه و دسته جمعی جوانان در کنار خانواده های شهدا و دیگر اقشار جامعه در شعبات اخذ رای قابل وصف نیست.

مسوول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بخش نوکنده اظهار کرد: هیجان توام با نشاط جوانان و به ویژه رای اولی ها که با شور و شوقی خاصی برای شرکت در انتخابات به کوچه و خیابان آمده اند قابل توجه است.

وی افزود: شور و شوق حضور در پای صندوق های رای برای رای اولی ها به دلیل رسیدن به سن تکلیف سیاسی و اینکه می توانند برای اولین بار در سرنوشت کشور دخیل باشند بسیارچشمگیر است.

"شربتی" تصریح کرد: سالمندان و سالخوردگان نیز به همراه جوانان به پای صندوق های رای آمده اند تا با خلق حماسه ای دیگر تبعیت خود را از بیانات مقام معظم رهبری در سال ۹۶ را به منصه ظهور برسانند.

مسوول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بخش نوکنده در پایان خاطر نشان کرد: آری امروز زن و مرد ، پیر و جوان و همه و همه آمده اند تا به دشمنان بفهمانند همیشه و همه جا پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و هیچگاه از آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، شهدا و مقام معظم رهبری عقب نشینی نخواهند کرد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg