رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رامیان از معرفی  63 واحد نانوایی متخلف این شهرستان به تعزیزات حکومتی درسال جاری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از رامیان، جلسه کار گروه ساماندهی گندم، آرد و نان شهرستان رامیان با حضور حسینی معاون فرماندار و اعضای کارگروه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

«علی تقی پور» رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رامیان، ضمن ارائه گزارش از عملکرد یکساله کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان این شهرستان گفت: در سال 95 شش جلسه کارگروه ساماندهی برگزار شد و در این جلسات تعداد 74 مورد مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسید و اقدامات لازم انجام شده است.

وی با بیان اینکه در طول سال تعداد 726 مورد بازرسی از خبازی های سطح شهرستان انجام شد، اظهار کرد: در این بازرسی ها تعداد 63 مورد تخلف به ارزش 24 میلیون و 286 هزارریال جزای نقدی به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.

تقی پور افزود: پایین بودن کیفیت پخت و رعایت نکردن مسائل بهداشتی، کم فروشی و پایین بودن وزن چونه، آرد فروشی ازمهمترین تخلف های نانوایان این شهرستان بوده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رامیان بااشاره به قرار گرفتن در آستانه تعطیلات نوروزی، تصریح کرد: برای این ایام 13 واحد نانوایی به صورت کشیک برای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی پیش بینی شده است.

در پایان سید اصغر حسینی معاون فرماندار شهرستان رامیان ضمن تقدیر و تشکر از اعضای کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان، بر لزوم نظارت جدی و کیفی بر نانوایی ها در آستانه تعطیلات عید نوروز و ساعت پخت نانوایی ها تاکید کردند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg