رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان علی آباد کتول گفت: توزیع میوه شب عید طرح تنظیم بازار استان در ۱۱ مرکز عرضه از ۲۷ اسفند ماه سال جاری در سطح شهرستان آغاز شده و تا ۱۵ فروردین‌ ماه ۹۶ ادامه می‌یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از علی آباد کتول؛ رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان علی آباد کتول گفت:طرح تنظیم بازار میوه شب عید شهرستان علی آباد، از جمعه 27 اسفند آغاز گردید.

"محمد علی آبادی"در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه، روند خرید و ذخیره سازی توسط شبکه تعاون روستایی ادامه دارد افزود: بر اساس برنامه ریزی‌ها و تمهیدات اتخاذ شده هیچ گونه نگرانی در تامین منابع پروتئینی و میوه شب عید در شهرستان نخواهیم داشت و به تدریج متناسب با میزان تقاضا به بازار مصرف عرضه خواهد شد.

وی ادامه داد: توزیع میوه شب عید طرح تنظیم بازار استان در ۱۱ مرکز عرضه از ۲۷ اسفند ماه سال جاری در سطح شهرستان آغاز شده و تا ۱۵ فروردین‌ ماه ۹۶ ادامه می‌یابد.

"علی آبادی" ضمن تاکید بر لزوم نظارت دقیق بر نحوه توزیع و عرضه در مراکز فروش ادامه داد: سایر اقلام مورد نیاز مردم در شب عید شامل برنج، اقلام پروتئینی مانند گوشت قرمز و سفید و شکر نیز  در مرکز بزرگ عرضه مستقیم کالاهای اساسی واقع در خیابان کارخانه پنبه آماده خدمتگزاری به مردم عزیز شهرستان می باشد.

یس اداره تعاون روستایی شهرستان علی آباد کتول گفت: مسئولیت تنظیم بازار شب عید بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است و نظارت بر نحوه توزیع و عرضه محصولات در مراکز فروش نیز به وزارت صنعت، معدن و تجارت واگذار شده است.

وی در پایان افزود: با فرا رسیدن ایام پایانی ماه اسفند، به طور معمول برخی سودجویان سعی در ایجاد بازار سیاه میوه، آجیل و مواد پروتئینی می کنند که این امر در برخی موارد مشکلاتی را در سال های گذشته در شهرستان ایجاد کرده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg