روابط عمومی شرکت گاز گلستان

در آستانه فرا رسیدن انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا، فرماندار مراوه تپه ، یک خبر خوش انتخاباتی برای مردم مراوه تپه داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل راه اترک، اسماعیل تاجی قره جه در گفتگو با راه اترک گفت: بیشتر کارهای مربوط به تثبیت روستاهای طرح کوچ شهرستان مراوه تپه انجام شده و به همین زودی ها تثبیت آنها اعلام خواهد شد.

تاجی قره جه در خصوص وضعیت این روستاها در انتخابات شوراها هم گفت:خبر خوش برای این روستاها مانند : چاتال ، پاشای و ... این است که انتخابات شوراها برای اولین بار در این روستاها، بعد از چندین سال نداشتن شورا برگزار خواهد شد.

این روستاها بعد از سیل های دهه 80 موضوع کوچ و جابه جایی آنها مطرح و تایید شد و مقرر شده بود که این روستاها به نقاط جدید منتقل شوند و بر همین اساس، برخی از امتیازات مانند: امتیاز داشتن شورا در نقطه اصلی حذف و در محله جدید برای آنها جایگزین شد اما برخی از این روستاها یا جابه جا نشدند و یا بعد از جابه جایی دوباره به محل اولیه بازگشتند.

فرماندار مراوه تپه ادامه داد: بعد از برگزاری انتخابات، این روستاها هم ا این به بعد شورای روستا خواهند داشت و شوراهای این روستاها می توانند امورات مربوط به روستایشان را پیگیری نمایند.

تاجی ادامه داد: از همه مردم می خواهیم برای انتخابات اصلح ترین و بهترین ها در هر دو انتخابات شوراها و ریاست جمهوری حضور حداکثری داشته باشند و حماسه ای دیگر را رقم بزنند.

شهرستان مرزی مراوه تپه در استان گلستان قرار دارد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

dgfgdfg