روابط عمومی شرکت گاز گلستان

بی شک کار در معدن یکی از سخت ترین و خطرناک ترین مشاغل جهان است و می طلبد به دغدغه های شاغلان این بخش به طور ویژه رسیدگی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از "مینو خبر"، در پی دریافت پیام ها و تماس هایی از کارگران معدن روستای «تخت» مبنی بر عدم دریافت حقوق شان از مهر ماه تاکنون مسئله را از رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مینودشت جویا شدیم.

حمید ابراهیمی با تایید این خبر به خبرنگار ما گفت: جلساتی به منظور حل مشکل این کارگران داشته ایم که طبق وعده «ناطقی» معاون شرکت معادن البرز شرقی شاهرود قرار است حقوق 3 ماه این کارگران در هفته آینده پرداخت شود.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: مسئولان شهرستان مینودشت هم پیگیر این موضوع هستند تا در آستانه عید کلیه معوقات کارگران معدن تخت پرداخت شود.

شرکت معادن زغال سنگ البرز شرقی از سه واحد مجزای استخراج بنام معدن «طرزه»، معدن «تخت» مینودشت و معدن «رامیان» تشکیل شده است. استخراجات این معادن فقط برای ذوب آهن کاربرد دارد و به مصرف ذوب آهن اصفهان می رسد.

گفتنی است؛ آذر ماه سال 93 در اعتراض به پرداخت نشدن دو ماه حقوق کارگران معدن زغال سنگ تخت دست از کار کشیدند.

اسفند ماه سال 94 نیز در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری کارگران این معدن دو روز تجمع مسالمت آمیز در مقابل دفتر نمایندگی این شرکت کردند و با وساطتت فرماندار مینودشت و پرداخت یک ماه از حقوق معوق شان به تجمع شان پایان دادند.

امید است با همت مسئولان کام کارگران زحمت کش این معدن در آستانه عید نوروز بیش از این تلخ نشود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

dgfgdfg