نمایشگاه صنایع دستی سنتی و تولیدات خانگی در محل کمپ نوروزی ستاد خدمات سفر شهرستان کردکوی با حضور مسئولین شهرستانی و استانی مورد بهره برداری قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از کردکوی؛ در سومین روز از سال 96، نمایشگاهی از صنایع دستی سنتی و تولیدات خانگی هنرمندان چیره دست شهرستان کردکوی که شامل جوراب بافی، حصیر بافی، جاجیم بافی، گلیم بافی، صنایع چوبی و تولیدات خانگی افتتاح و در معرض دید و خرید مردم و مسافران نوروزی قرارگرفت.

در این مراسم "مجتبی جمالی" فرماندار کردکوی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه در آغاز سال 95 با مطالعه، برنامه ریزی و تصمیم گیری، کشف و احیای صنایع دستی سنتی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال، در دستور کار مدیریت شهرستان بود و با توجه به بضاعت های بسیار خوب فرهنگی و اقتصادی شهرستان امروز بحمدالله شاهد به بار نشستن برنامه ریزی های سال گذشته هستیم و انشاالله این روند را با مطالعه و قدرت بیشتری پیگیری می کنیم.

گفتنی است، شهرستان کردکوی، در غرب استان گلستان واقع شده است و به عنوان یکی از نقاط انتخابی بسیاری از گردشگران و مسافران نوروزی می باشد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg