رییس ستاد انتخابات شهرستان کردکوی با بیان این مطلب که افراد تایید صلاحیت شده در روز یکم اردبیهشت از سوی فرمانداری مورد اطلاع قرار خواهند گرفت گفت: تا کنون ۳ نفر در شهر و ۴ نفر در روستاها اعلام انصراف کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از کردکوی؛ مجتبی جمالی فرماندار کردکوی بر ضرورت اگاهی رسانی و پاسخگویی مطالبات مردم به عنوان یکی از مهمترین مبانی تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: مدیران دستگاههای اجرایی مکلفند نسبت به ارائه گزارش عملکرد دستگاه مربوطه به مردم از طریق رسانه ها و فضاهای مجازی اقدام نمایند.

وی با اشاره به پایان ثبت نام از نامزدهای انتخاباتی شورای اسلامی شهر و روستاها افزود: کل ثبت نام شده های این دوره ۳۰۶ نفر بودند که ۵۹ نفر در شهر و ۲۴۷ نفر در روستاهای بخش مرکزی هستند.

فرماندار کردکوی در خصوص آخرین تعداد انصرافین از انتخابات شهر و روستای این شهرستان تصریح کرد: از این تعداد تا کنون ۳ نفر در شهر و ۴ نفر در روستاها اعلام انصراف کردند.

جمالی گفت : در پایان مهلت بررسی صلاحیتها توسط هیات نظارت ستاد انتخابات و اعلام آن به ستاد انتخابات در اول اردیبهشت، اسامی تائید صلاحیت شدگان از سوی فرمانداری به نامزدها اعلام می گردد.

وی در پایان از همه دستگاههای اجرایی شهرستان خواست همچون گذشته، با ستاد انتخابات شهرستان همکاری و همراهی نمایند تا انشالله  برگ زرین دیگری در تاریخ نظام جمهوری اسلامی به ثبت برسد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg