رئیس ستاد انتخابات شهرستان کردکوی گفت: بیش از 50 هزار نفر از مردم این شهرستان واجد شرایط رأی دادن در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا  هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از کردکوی؛ "مجتبی جمالی"، فرماندار و رئیس ستاد انتخابات کردکوی در خصوص آخرین اخبار شهرستان کردکوی در باب انتخابات ریاست جمهوری و شهر و روستا و هم چنین میزان افراد واجد شرایط در انتخابات گفت: بیش از 50 هزار نفر از مردم این شهرستان واجد شرایط رأی دادن در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا  هستند.

وی با بیان این مطلب که؛ حدود دو هزار نفر نیز برای نخستین بار پای صندوق های رأی خواهند رفت افزود: 80شعبه اخذ رأی شامل 34 شعبه شهری و 46 شعبه روستایی برای این دوره از انتخابات در سطح شهرستان پیش بینی شده است.

"جمالی" تصریح کرد: 226 نامزد در روستاها و 50 نامزد در شهر کردکوی برای راهیابی به شوراهای اسلامی باهم رقابت می کنند.

فرماندار کردکوی در پایان اظهار کرد: کردکوی آماده برگزاری انتخابات پرشور، قانونمند، سالم و با مشارکت حداکثری مردم در روز 29 اردیبهشت است.

* 44 شعبه ثابت و 2 شعبه سیار در بخش کردکوی در نظر گرفته شده است

همچنین" محمد روحانی فر"، بخشدار مرکزی کردکوی در خصوص اخرین اخبار حوزه بخش کردکوی گفت: برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا 46 شعبه اخذ رأی روستایی پیش بینی شده که از این تعداد 44 شعبه ثابت و 2 شعبه ثابت سیار است.

وی افزود: شعبات ثابت سیار از نخستین ساعات ابتدایی اخذ رأی در روز 29 اردیبهشت تا ظهر همان روز در روستای حاجی آباد کوهپایه و از ظهر تا پایان روند اخذ رأی در روستای چمن ساور کوهپایه مستقر خواهد بود.

شهرستان کردکوی در غذب استان گلستان واقع گردیده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg