روابط عمومی شرکت گاز گلستان

فرماندار گالیکش گفت: این شهرستان سال گذشته عملکرد خوبی در جلوگیری از کشت محصول شالی داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای گلستان، حسن خسروی در دیدار با مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان با بیان اینکه در این منطقه با توجه به محدودیت‌های استفاده از منابع آب زیرزمینی و کم بهره بودن شهرستان از ذخایر آب سطحی‌ خواهان توجه ویژه در بخش آب شهرستان شد.

وی تصریح کرد: این شهرستان سال گذشته عملکرد خوبی در جلوگیری از کشت محصول شالی داشته است.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان نیز در این دیدار ضمن تبریک سال نو و تشکر از تعامل مناسب این فرمانداری در سال گذشته با شرکت آب منطقه‌ای استان گفت: با فرهنگ‌سازی مناسب و برگزاری جلسات شورای حفاظت از منابع آب و پیگیری‌های مناسب سال گذشته از حفر بسیاری از چاه‌های غیرمجاز و تخلفات در بخش آب گرفته شد و این نشان از به ثمر نشستن تلاش‌ها است.

"علی نظری" اظهار کرد: ما موظف به اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به مردم هستیم و مردم اگر به ما اعتماد کنند، موفقیت ما حتمی است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه بخشی از آب سد نرماب برای آب شرب این شهرستان در نظر گرفته شده است و امیدوار هستیم با این اقدام، بخشی از مشکلات آب شهرستان مرتفع شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان خاطرنشان کرد: از جمله پروژه‌های مهم شرکت آب منطقه‌ای گلستان، احداث سدهای نرماب، شبکه قره‌سو – زرین‌گل است که سد نرماب به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های استان با قوت در حال انجام است.

نظری ضمن تشکر از اقدامات و تلاش‌های این فرمانداری در سال گذشته در حفظ و صیانت از منابع آبی خاطرنشان کرد: رویکرد ما در بخش آب شرب استفاده از آب‌های سطحی است و یکی از اهداف اجرای سدهای در حال احداث همین موضوع است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

dgfgdfg