رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گالیکش گفت: در طرح نظارت نوروزی 45 فقره پرونده تخلف برای اصناف این شهرستان تشکیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گالیکش؛ "حسن رزاقی" در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه گفت: طرح نظارت نوروزی باهدف تأمین آسایش و ارتقای رضایت‌مندی شهروندان و گردشگران نوروزی با تشدید نظارت و کنترل بر بازار در ایام عید نوروز و برخورد جدی با متخلفان، از یکم اسفندماه سال 95 در سطح شهرستان آغاز و تا 31 فروردین 96 ادامه دارد.

وی افزود: در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز96، تعداد 10 جلسه تخصصی نظارتی با دستگاه‌های عضو کمیته نظارت و بازرسی انجام و پس از تصمیمات اتخاذشده، تیم‌های بازرسی در قالب گشت مشترک و مستقل به مدت 45 روز از اجرای این طرح 836 مورد بازرسی از واحدهای صنفی در سطح شهر و مسیر پرتردد تنگراه صورت گرفته است.

"رزاقی" در خصوص تعداد پرونده تخلفاتی تشکیل‌شده و ارزش ریالی آن، تصریح کرد: تعداد 45 پرونده تخلفاتی به ارزش 22 میلیون و 453 هزار ریال بوده که پرونده متخلفین جهت بررسی و صدور رأی به تعزیرات حکومتی ارسال‌شده است.

به گفته رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گالیکش عمده تخلفات این واحدها گران‌فروشی، عدم درج قیمت و رعایت نکردن موارد بهداشتی بوده است.

وی افزود: در این مدت تعداد 50 واحد صنفی شهرستان به‌عنوان کشیک نوروزی و تعداد 7 واحد صنفی از طریق فروش فوق‌العاده در ایام نوروز 95 به مسافران عزیز و شهروندان گرامی خدمات‌رسانی کرده‌اند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg