پانزدهمی مجتمع خدمات رفاهی استان گلستان، در کیلومتر 18 سه راهی کلاله– تنگراه در حوزه شهرستان گالیکش مورد بهره برداری قرار گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گالیکش؛ "مهدی میقانی" در آیین بهره برداری از این مجتمع در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: ساخت این مجتمع  در دو فاز و با سرمایه گذاری بخش خصوصی در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: فاز یک این مجتمع شامل جایگاه سوخت، نمازخانه، سرویس بهداشتی، خدمات خودرویی، هایپر مارکت،پارکینگ و ... است که با هزینه کردی بالغ بر 50 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با بیان این مطلب که مساحت عرصه مجتمع را حدود 2 هکتار و میزان اشتغالزایی آن را در دو فاز یک و دو، 55 نفر اعلام کرد و تصریح کرد: فاز دو مجتمع شامل رستوران و اقامتی می شود که بناست در سال جاری به بهره برداری برسد.

"میغانی" اظهار کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان ضمن صدور موافقت اصولی مجتمع، رمپ ورود و خروج،خط کشی و نصب تابلوهای راهنمای مجتمع را در مسیر اصلی با اعتبار مجموعاً دو میلیارد و 700 میلیون ریال انجام داده است.

وی گفت: با بهره برداری از این مجتمع، شمار مجتمع های بین راهی استان به 15 مجتمع رسیده است.

این مقام مسئول در گلستان در پایان خاطر نشان کرد: 9 مجتمع دیگر در استان در حال ساخت است و 11 مجتمع دیگر هم در مرحله اخذ استعلام قرار دارند.

گفتنی است، شهرستان گالیکش در شرق گلستان واقع شده است.

1

2

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg