رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با بیان این مطلب که بخش تولید بیشترین ضربه را از ورود کالای قاجاق به کشور می خورد، گفت: مبارزه با قاچاق کالا نیاز به عزم ملی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "حسینقلی قوانلو" رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان در دیدار با مدیر کل دفتر خدمات امور بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مبارزه با قاچاق کالا بدلیل اهمیت آن در رونق تولید نیاز به عزم ملی دارد.

وی افزود: از آن جایی که ثبت آمار و اطلاعات کالاهای موجود در بازار یکی از مهمترین راه های مبارزه با کالای قاچاق می باشد، سامانه جامع انبار داری توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت تهیه شده است که ما نیز با جدیت پیگیر ثبت اطلاعات کلیه انبار ها و اطلاعات موجود در استان هستیم.

"قوانلو" تصریح کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با برنامه ای دارد یک دوره آموزشی جامع انبار داری را در سطح شهرستانها در خصوص آشنایی بیشتر مسئولین شهرستانی و کسانی که به هر نحوی در زمینه انبار داری کار می کنند، برگزار نماید.

وی گفت: ما انتظار داریم به کسانی که کالا دارند و خرید می کنند در این سامانه ثبت نام کنند واستان گلستان جزئ استانهای باشد که این طرح این سامانه را بطور کامل انجام دهد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در پایان خاطر نشان کرد: احساس ما این است که بخش تولید بیشترین ضربه را از ورود کالای قاجاق به کشور می خورد و مبارزه با قاچاق می تواند به صنعت تولید کشور کمک کند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg