فعال اقتصادی کشور هلند با بیان این مطلب که محصولات کشاورزی و باغی استان گلستان با کیفیت است افزود: محصولات با کیفیت استان گلستان می تواند در بازار اتحادیه اروپا خوب ظاهر شود و منشا کیفیت محصولات مطمئنا به زحمات، تلاش و دانش باغداران بستگی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "محمد لاروسی" فعال اقتصادی کشور هلند و مالک یکی از بزرگترین مارکتینگ میوه در اروپا در جمع باغداران استان گلستان گفت: بسته بندی، گواهی مبدا و بازاریابی از اقدامات مجموعه ما می باشد.

وی اظهار داشت: استان گلستان در بخش باغداری ظرفیت بالایی دارد و نیاز است در اخذ مجوز ها برای صادرات اقدامات لازم صورت گرفته شود.

"لاروسی" تصریح کرد: در حال تلاش هستیم باغداران استان گلستان به بازار اروپا ورود کنند و مجور ها از جمله مهمترین گام جهت ورود به بازار اروپا می باشد که بایستی کسب کرد.

فعال اقتصادی کشور هلند در ادامه گفت: محصولات با کیفیت استان گلستان می تواند در بازار اتحادیه اروپا خوب ظاهر شود و منشا کیفیت محصولات مطمئنا به زحمات، تلاش و دانش باغداران بستگی دارد.

وی با بیان این مطلب که امنیت غذایی در اروپا بسیار با اهمیت می باشد، اظهار کرد: در کمپانی "hirfresh" سالیانه ۱۸۵ هزار تن محصولات را صادر می نماییم و این آمادگی وجود دارد که با فعالان حوزه باغداری استان گلستان همکاری داشته باشیم.

گفتنی است، استان گلستان دارای 135 هزار نفر، فعال کشاورزی است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg