شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

مهمترین مطالبه شما از استاندار آینده گلستان چیست؟

برخورد شدید با متخلفان و مفسدان - 0%
برطرف کردن مشکلات بزرگ اقتصادی و اجتماعی - 1.4%
دوری از جناح های سیاسی استان - 2.8%
حل معضل بیکاری و اشتغال جوانان - 5.6%
روی کار آوردن مدیران عملگرا و انقلابی - 18.1%
همه موارد - 0%

Total votes: 72
The voting for this poll has not started yet. It will start on: دسامبر 28, 2638

حسن صادفلو در مرسام تودیعش گفت : من اگر خدمت نکرده باشم خیانت هم نکردم ، مناف هاشمی هم در معارفه اش خواست تا اجازه دهند از شایستگان در مناصب استفاده کند.

لحظاتی پیش وزیر کشور برای شرکت در مراسم تودیع و معارفه استاندار گلستان وارد فرودگاه بین‌المللی گرگان شد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان می‌گوید: مهدی جهانگیری برادر معاون اول رئیس‌جمهور که چندی پیش به خاطر مسائل مالی بازداشت شده، همچنان در بازداشت به سر می‌برد.

برنامه های پروازی فرودگاه بین المللی گرگان در تاریخ 24 مهرماه 1396 اعلام شد.

گوی تغییرات در استانداری گلستان به حرکت در آمد و بر این اساس برخی از معاونت های استانداری دستخوش تغییرات خواهد شد.

کارشناس هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی به این استان خبر داد و گفت: عصر روز دوشنبه و روز سه‌شنبه جاری انتظار کاهش دمای هوا از هشت لغایت 13 درجه سانتیگراد خواهیم بود.

تشکیل "اسرائیل جدید" در منطقه چند ماهی است که سران همه‌ی کشورها را نگران کرده و به نظر می‌رسد عمل به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب توسط کشورهای منطقه و دولتمردان کشورمان می‌تواند راهگشای مشکل به وجود آمده در خاورمیانه باشد و از ایجاد یک بحران جلوگیری کند.

عضو شورای شهر گرگان گفت: سیدمحمدعلی ثابت قدم به عنوان شهردار جدید گرگان باید وعده هایی که در دوران انتخابات به مردم دادیم را عملی کند.

سخنگوی شورای شهر گرگان گفت: «سیدمحمدعلی ثابت‌قدم» با رای اعضای شورای اسلامی شهر گرگان شهردار این شهر شد.

آیین تودیع و معارفه استاندار سابق و حدید استان گلستان روز دوشنبه هفته جاری با حضور وزیر کشور و مسئولین استانی و امنینی در گرگان برگزار می شود.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از جهش بی سابقه فرودگاه گرگان در عملکرد پروازی خبر داد و گفت: از بین ۴۶ فرودگاه عملیاتی تحت مالکیت شرکت فرودگاهها، فرودگاه بین المللی گرگان با رشد 71 درصدی از ابتدای سالجاری در رده چهاردهم فرودگاههای ایران قرار گرفت.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان گفت: مجموع کمک های مردمی به کمیته امداد استان در گلستان 150 درصد افزایش یافته است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرگان گفت: سطح قرارداد کشت چغندرقند در شهرستان گرگان تا هم اکنون 24 هکتار اعلام شده است.

رئیس کل دادگستری گلستان با بیان این مطلب که نتیجه کارشناسی پرونده سیل علی آبادکتول اعلام شده است، عنوان کرد: دیواره سازی غیراستاندارد رودخانه علت تشدید سیلاب در این شهرستان بوده است که مرک سه نفر در این شهرستان را رقم زده است.

در راستای سفر یک هیات تجاری- بازاریابی استان گلستان به کشور فرانسه، ظرفیت های تجاری استان گلستان به اطلاع سفیر ایران در فرانسه و مسئولین فرانسوی منتقل شد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان از ساماندهی نیروهای شهرداری در استان گلستان خبر داد و گفت: تمامی نیروهای شرکتی و قراردادی شهرداری های استان ساماندهی خواهند شد.

سخنگوی کاخ کرملین می‌گوید که ما می‌دانیم اگر آمریکا از توافق هسته‌ای خارج شود، ایران نیز از آن خارج خواهد شد.

یکی از فعالان رسانه ای استان گلستان در خصوص رفتار آمریکایی ها علیه سپاه پاسداران آورده است؛ آقای ترامپ کَپه مرگت را بگذار، سپاه متعلق به ایران نیست.

جمعی از فعالان رسانه ای استان گلستان در واکنش به سیاست های خصمانه دولتمردان آمریکایی علیه جمهوری اسلامی ایران و دلاور مردان نیروی سپاه پاسدارن واکنش نشان دادند و حمایت خود را در قبال سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  اعلام کردند.

دولت آمریکا متن استراتژی جدید و جامع خود علیه ایران را منتشر کرد.

با‌ تصویب هیات دولت در جلسه صبح‌ امروز چهارشنبه به ریاست رئیس جمهوری، سیدمناف هاشمی به سمت استاندار جدید گلستان منصوب شد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان این مطلب که برای بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب در بهمن سال 97 اکتفا به چند مراسم و راهپیمایی حماسی 22 بهمن نخواهیم کرد، افزود: در شرایط کنونی شاهد انواع شبهه افکنی ها، کینه توزی های استکبار و ایادی آنان و ساده لوحان داخلی هستیم که نمونه آن زمزمه های رفع حصر از سوی برخی ها هستیم که ادامه دهنده راه فتنه 88 می باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که استان گلستان با وجود قومیت های مختلف دارای حیات سیاسی است، افزود: گروه های تکفیری نمی توانند در این استان نفس بکشند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان این مطلب که خداوند مروجان دینش را از میان بهترین انسان ها انتخاب کرد افزود: در حال حاضر عوامل تبلیغاتی در جهان در اختیار صهیونیست هاست و ما باید در برابر این جبهه کفر بایستیم.

سخنگوی هیات‌رئیسه مجلس گفت: روسای قوای سه‌گانه به موضوع سپرده‌گذاران موسسه مالی کاسپین ورود پیدا کردند.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی گلستان با بیان این مطلب که برای رونق کسب وکار و اشتغال در روستاها 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است، افزود: طرح هایی که در کارگروه اشتغال مصوب می شوند از این تسهیلات بهره مند می شوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان  با بیان این مطلب که بالغ بر۳۱۴ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در گلستان به تولید کنندگان پرداخت شده است افزود: از این میزان اعتبار، تنها 21 واحد توانستند از این تسهیلات برخوردار شوند.

عضو هیات رییسه اتاق گرگان از اعزام یک هیات تجاری - بازاریابی از استان گلستان به کشور فرانسه خبر داد و گفت: در این هیات قره خانی نماینده مجلس شورای اسلامی ، برخی مدیران و فعالین اقتصادی استان گلستان حضور دارند.

مدیرکل تعاون روستایی استان گلستان از پرداخت نیمی از وجوه وش خریداری شده این نهاد در استان خبر داد و گفت: 50 درصد از وجوه وش خریداری شده پنبه کاران گلستان پرداخت شد.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از راه اندازی خط جدید پروازی در مسیر تهران-گرگان-تهران با یک فروند هواپیمای جدید امبرائر 145 خبر داد.