شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی گلستان با بیان این مطلب که برای رونق کسب وکار و اشتغال در روستاها 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است، افزود: طرح هایی که در کارگروه اشتغال مصوب می شوند از این تسهیلات بهره مند می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "سعید مازندرانی" در حاشیه نشست مدیران و کارشناسان اشتغال شهرستان ها در جمع خبرنگارارن، با اشاره به اهمیت و نقش کارآفرینی در تحرک اقتصادی و اجتماعی گفت: در میان کارآفرینان، افرادی که با استفاده از ظرفیت و پتانسیل منطقه ای و بومی و فرهنگی موجب ایجاد و گسترش فعالیت های اقتصادی می شوند، به عنوان کارآفرینان اجتماعی معرفی خواهند شد.

وی افزود: روستاهای وامنان، عطاآباد، محمدآباد نمونه هایی از شناخت درست و بکارگیری صحیح از ظرفیت های بومی و منطقه ای در ایجاد کسب و کار هستند.

"مازندرانی" به انعقاد تفاهم نامه میان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی در حوزه مشاغل خانگی اشاره کرد و تصریح کرد: براساس این تفاهم نامه، جهاد دانشگاهی در 8 استان، کار مشاوره و پشتیبانی افرادجهت دریافت وام 20 میلیون تومانی مشاغل خانگی را انجام می دهد.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی گلستان اظهار کرد: تلاش خواهیم کرد استان گلستان را نیز به لیست این استان ها اضافه کنیم چرا که پایداری اشتغال موضوع بسیار مهمی است که در صورت دریافت مشاوره و ایجاد طرح های نو محقق خواهد شد.

"مازندرانی" در پایان در خصوص اشتغال روستایی خاطر نشان کرد: برای رونق کسب وکار و اشتغال در روستاها 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است و طرح هایی که در کارگروه اشتغال مصوب می شوند از این تسهیلات بهره مند می شوند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید