شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

کارشناس هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی به این استان خبر داد و گفت: عصر روز دوشنبه و روز سه‌شنبه جاری انتظار کاهش دمای هوا از هشت لغایت 13 درجه سانتیگراد خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از خبرگزاری فارس، محمد بلبلی ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: الگوهای پیش‌یابی نشان می‌دهد که کاهش دمای هوا در استان گلستان در عصر روز دوشنبه و سه‌شنبه جاری بین هشت الی 13 درجه سانتیگراد خواهد بود و این کاهش دما دور از انتظار نیست.

وی از کاهش دمای هوا در سطح استان گلستان خبر داد و  تصریح کرد: دمای هوا در استان گلستان نسبت به روز گذشته کاهش داشته است و حدود سه درجه سانتیگراد کاهش دما را در استان گلستان شاهد بودیم.

کارشناس هواشناسی گلستان با بیان اینکه شهرستان گنبدکاووس خنک‌ترین نقطه استان گلستان معرفی شده است، ابراز کرد: بر اساس الگوهای پیش‌یابی اداره‌کل هواشناسی استان گلستان در روز گذشته شهرستان گنبدکاووس دمای هوای 28 درجه سانتیگراد را تجربه کرد و این شهرستان گرمترین نقطه استان گلستان معرفی شده است.

بلبلی با اشاره به اینکه شهرستان‌های اینچه‌برون و گنبدکاووس خنک‌ترین شهر استان گلستان گزارش شده است، خاطرنشان کرد: شب گذشته سردترین نقطه استان گلستان در خنک‌ترین ساعت شهرستان گنبدکاووس و اینچه‌برون معرفی شد که این دو شهرستان دمای حداقل 11 درجه سانتیگراد را تجربه کردند.

وی از وزش شدید باد و رگبار در سطح استان گلستان خبر داد و اذعان کرد: انتظار داریم آسمان استان گلستان در ساعات آینده صاف تا قسمتی ابری و همراه با افزایش نسبی دما را شاهد باشیم و برای عصر امروز تا اواخر شب افزایش ابر و وزش شدید باد و رگبار را پیش‌بینی می‌کنیم.

کارشناس هواشناسی گلستان از وزش شدید باد در برخی از نقاط استان گلستان خبر داد و اذعان کرد: عصر دوشنبه و روز سه شنبه به ترتیب شاهد افزایش ابر، وزش شدید باد و رگبار و رعد و برق را در برخی از نقاط استان گلستان خواهیم بود.

بلبلی با بیان اینکه باد با سرعت بیش از 70 کیلومتر بر ساعت در برخی از نقاط استان گلستان شروع به وزیدن خواهد کرد، یادآور شد: وزش شدید باد در سطح استان گلستان با سرعت بیش از 70 کیلومتر بر ساعت خواهد بود و همچنین شاهد کاهش قابل ملاحظه دما به میزان هشت لغایت 13 درجه سانتیگراد در سطح استان گلستان خواهیم بود و همچنین مه غلیظ در برخی از نقاط استان گلستان را شاهد خواهیم بود.

کارشناس هواشناسی گلستان از بارش شدید در برخی از نقاط استان گلستان خبر داد و گفت: با توجه به کاهش دمای هوا در سطح استان گلستان وجود آب گرفتگی در برخی معابر نقاط گلستان دور از انتظار نیست.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید