شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

رییس کمیته ی تبلیغات و آماده سازی فضای شهری مسابقات آسیایی کبدی 2017 از آمادگی شهر گرگان برای میزبانی از مسابقات قهرمانی کبدی 2017 آسیا در استان گلستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "مهستی قدس ولی" در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین اقدامات انجام شده برای برگزاری مسابقات قهرمانی کبدی 2017 آسیا در گلستان از بهره گیری از انواع سازه ها و فضاهای امکان پذیر تبلیغاتی در شهر خبر داد و گفت: از سازه های تبلیغات محیطی مانند بیلبوردها، پل های هوایی عابرپیاده، استندها، لایت باکس ها و لمپوست ها برای اطلاع رسانی عمومی استفاده خواهدشد.

وی از ساخت المان ویژه ی این مسابقات به طول 18 متر و ارتفاع 1/8 متر خبرداد و افزود: ساخت این المان درمراحل پایانی است و در یکی از فضاهای عمومی استقرارخواهدیافت.

"قدس ولی" همچنین از اختصاص 11 اتوبوس شهری وتجهیز و تزیین آن هاجهت انجام تشریفات و تردد مهمانان و ورزشکاران خارجی را از دیگر اقدامات صورت گرفته دراین باره ذکرکرد.

رییس کمیته ی تبلیغات و آماده سازی فضای شهریاظهار کرد: در زمان برگزاری این رویداد، پرچم های 11 کشورمهمان در 10 نقطه ی شهرگرگان برافراشته خواهدشد.

سرپرست سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان در پایان خاطر نشان کرد: درآینده به مراتب، شاهد برگزاری رخدادهای مهمتر ورزشی درشهر گرگان خواهیم بود.

photo 2017 11 15 13 13 27

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید