شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

جانباز قیام خونین 5 آذر گرگان با بیان این مطلب که قیام 5آذر مغفول مانده است است ، افزود: کمتر استانی در کشور چنین جایگاه ویژه ای در انقلاب داشته است و حق نیست که سطحی به این قضیه نگاه شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ رمضانعلی جعفری، جانباز قیام خونین 5 آذر گرگان، در گفت و گو با خبرنگاران به نقش مردم اشاره کرد و متذکر شد: پنجم آذر به جهت بزرگداشت هفتم شهدای مشهد اتفاق افتاد که مردم به تاسی از امام عزیز به پا خاستند.

وی افزود: برای شهدای 17 شهریور تهران و 29 آبان مشهد مجالس متعددی در کل کشور گرفته می شود اما قیام 5آذر مغفول مانده است این در حالیست که کمتر استانی در کشور چنین جایگاه ویژه ای در انقلاب داشته است و حق نیست که سطحی به این قضیه نگاه شود.

جعفری ابراز کرد: بهتر است مسئولین بیشتر به این واقعه نظر کنند و بدانند ریشه اعتقادی مردم گرگان چگونه بوده است که چنین جنبش عظیمی از خود بروز دادند که می توان آن را مقدمه ای برای پیروزی انقلاب دانست.

جانباز قیام خونین 5 آذر عنوان کرد: انقلاب اسلامی حرکت عظیم اعتقادی بود و رهبری آن بر دوش روحانیت بود، طبق فرمان حضرت امام مردم گرگان برنامه ریزی کرده بودند که این راهپیمایی را انجام دهند و حوالی صبح به صورت جمعی به سمت امامزاده عبدالله حرکت کردند که تیراندازی از همان بدو سخنرانی شروع شد و این قیام خونین شکل گرفت.

انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید