شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

همزمان با ورود سامانه سرد و بارشی به استان گلستان؛ مدیر عامل شرکت گاز استان از امادگی این شرکت در شرایط بحرانی خبر داد و گفت: ما در تامین گاز مشترکین استان گلستان هیچ گونه مشکلی نداریم اما شهروندان عزیز، صرفه جویی در مصرف گاز را فراموش نکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "صفرعلی جمال لیوانی" در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص شرایط حاکم سرما در گلستان و اعلام اخطاریه سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش شدید دمای هوا در استان، شرایط تامین گاز مشترکین گلستانی در حال حاضر چگونه است، گفت: با توجه به شرایط حاکم موجود در گلستان و افت دمای هوا و همچنین با توجه به اعلام اخطاریه سازمان هواشناسی مبنی با بارش و افت شدید دمای هوا از روز پنج شنبه(امروز) در نیمه شمالی کشور به خصوص استان گلستان، هیچ گون مشکلی در تامین گاز مشترکین گلستانی نخواهیم داشت.

وی افزود: خوشبختانه با افتتاح خط لوله گاز سمنان به نکا، مشکل تامین گاز استان های شمالی بر طرف گردید و دیگر شاهد افت فشار گاز در فصل سرما را نخواهیم داشت.

"جمال لیوانی" در پایان خاطر نشان کرد: این سخن به منزله آن نیست که ما به عنوان مصرف کننده گاز، از جایگاه خود در این شرایط سوء استفاده نماییم، بلکه باید با مدیریت صحیح، در مصرف گاز صرفه جویی نماییم.

گفتنی است، استان گلستان با جمعیتی بالغ بر یک میلیون و 900 هزار نفر در شمال شرق کشور واقع شده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید