شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

عضو هیات نمایندگان اتاق گرگان با بیان این مطلب که کشاورزی در استان باید نوین شود اظهار کرد: پیشرفت صنعت کند کشاورزی نیز توسعه خواهد یافت و این امر تحقق نمیاید تا زمانی که نمایندگان مجلس با اتخاذ قوانین جدید، به کشاورزان و تولید کنندگان کمک نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "فرخ قبادی" عضو هیات نمایندگان اتاق گرگان در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص نقش نمایندگان و جایگاه آنها در توسعه اقتصاد گلستان گفت: نمایندگان نقش موثری در توسعه استان دارند و می توانند سهم خواهی داشته باشند، هرچند باید توسعه کشوری مدنظر قرار گیرد.

وی افزود: در گردشگری ظرفیت بالایی داریم اما این سوال مطرح است که چه اقدامی در رونق این زمینه انجام شده است و اگر گردشگری وارد استان شود چه خدماتی می توان به او ارائه داد که جذب شود.

"قبادی" تصریح کرد: کشاورزی در استان باید نوین شود اما این موضوع اهمیت دارد که کشاورزی اشتغالزا نیست و باید به دنبال طرح های نوین بود.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی گرگان در پایان تاکید کرد: پیشرفت صنعت کند کشاورزی نیز توسعه خواهد یافت و این امر تحقق نمیاید تا زمانی که نمایندگان مجلس با اتخاذ قوانین جدید، به کشاورزان و تولید کنندگان کمک نمایند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید