شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

مشاور مدیر عامل خط آهن قزاقستان با بیان این مطلب که 85 درصد مواد غذایی کشور قزاقستان وارداتی هستند، اظهار کرد: لبنیات و گوشت سفید از محصولات مورد نیاز است که امکان تامین آن از استان گلستان وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "امیر ژانف" مشاور مدیر عامل خط آهن قزاقستان در حاشیه دیدار خود با فعالان اقتصادی استان گلستان در گرگان ضمن ابراز خرسندی از ارتباط میان استان گلستان و کشور قزاقستان به خبرنگار ما گفت: تفاهم نامه های خوبی بین دو طرف امضا شده که می بایست با همکاری یک دیگر و محوریت فرصت های "اینچه برون" سعی بر عملیاتی شدن آن داشته باشیم.

وی افزود: 85 درصد مواد غذایی قزاقستان وارداتی است که با استفاده از راه آهن اینچه برون و پتانسیل جمهوری اسلامی ایران بویژه استان گلستان می توان تامین شود.

* حجم مراودات ایران و قزاقستان از سال 2007 ثابت مانده است/ گلستان میتواند بازار لبنیات و گوشت سفید قزاقستان را بدست بگیرد

"ژانف" در این گفتگو در خصوص نقش استان گلستان در تامین برخی از مایحتاج مردم قزاقستان اشاره کرد و تصریح کرد: لبنیات و گوشت سفید از محصولات مورد نیاز است که امکان تامین آن از استان گلستان وجود دارد.

مشاور مدیر عامل خط آهن قزاقستان خاطر نشان کرد: بیشترین مراودات طی سال 2007 بوده اما پس از آن با 800 میلیون دلار ثابت شده است همچنین قزاقستان تمایل به ورود در بازار گوشت و غلات ایران را دارد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید