شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

مديرعامل گاز گلستان از گازرسانی به 60 روستای شهرستان علی آباد کتول تاکنون خبرداد و گفت: تعداد 45 واحد صنعتی عمده و 6 جایگاه  CNG نیز ازنعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از علی آباد کتول؛ "صفرعلي جمال ليواني" مديرعامل گاز گلستان در جمع مدیران شرکت گاز شهرستان علی اباد کتول گفت: از مجموع 71 روستای شهرستان علی آباد تاکنون تعداد 60 روستای شهرستان گازرسانی شد.

وی افزود: درحال حاضر عملیات گازرسانی به 6 روستای شهرستان در دست اجرا می باشد که انشاء ا...  برابر برنامه مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

"جمال لیوانی" تصریح کردند: در شهرستان علی آباد کتول بالغ بر  650 کیلومتر شبکه تاکنون اجرا شده و افزون بر 23 هزار و 590 انشعاب نیز نصب شده است.

مديرعامل گاز گلستان اظهار داشت: در همین راستا تعداد 44 هزار و 50 خانوار از نعمت گاز بهره مند و تعداد 46 هزار و 470 مشترک نیز جذب شدند ضمن اینکه تعداد 45 واحد صنعتی عمده و 6 جایگاه  CNG نیز ازنعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

وی ادامه داد: گازطبیعی که با تلاش شبانه روزی کارکنان این صنعت و همت والای دولتمردان در اختیار هموطنان عزیز  قرار می گیرد نیاز به فعالیتهای بسیار زیاد و مراقبتهای شبانه روزی دارد تا پس از انجام مراحل مختلف از چند هزار متری اعماق زمین استخراج و با صرف هزینه های زیادی به صورت یک محصول پاک و آماده به درب منازل شما انتقال یابد.

"جمال لیوانی" خاطر نشان کرد: شایسته است با انجام راهکارهاي ساده کاهش مصرف منجمله استفاده از پوشش مناسب، شيشه هاي دو جداره، پرده ضخيم ، رعایت دمای رفاه منزل ولحاظ نمودن سایر شرایط این فرصت را ایجاد نمائید که از محل صرفه جوئیهای انجام شده ،سایر هموطنان عزیز مشمول بهره مندی از این موهبت الهی شوند و بتوانیم این نعمت پاک را برای نسلهای آینده نیز ذخیره نمائیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید